PS3'ün kırılmış olduğu nasıl anlaşılır?

Bhdrada

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hukuk Öğrencisi
Herkese selam arkadaşlar. PS3 aldim bayağı acemiyim hiç PlayStation'um olmamstı hayatım boyunca. Yıl olmuş 2020 hala PS3 alan var mı dıyenler olur belkı ama aldık bırkez ıste ondan dolayı sizlere bir sorum olacak sevgılı arkadaslar. Bu PS3'ün icinde 30 tane oyun var fakat packet Manager multiman falan hicbirsey goremiyorum. Bu PS3 kırık mı degil mi anlamadım. PS network baglanacagım ama korkuyorum kırık olabilir diye o yuzden yardimci olursanız mutlu olurum. Birse CFW olayi falan var hicbir sey anlamadım. Bilen bir arkadas yardımcı olursa cok iyi olur. İyi gunler.

Herkese selam arkadaşlar. PS3 aldim bayağı acemiyim hiç PlayStation'um olmamstı hayatım boyunca. Yıl olmuş 2020 hala PS3 alan var mı dıyenler olur belkı ama aldık bırkez ıste ondan dolayı sizlere bir sorum olacak sevgılı arkadaslar. Bu PS3'ün icinde 30 tane oyun var fakat packet Manager multiman falan hicbirsey goremiyorum. Bu PS3 kırık mı degil mi anlamadım. PS network baglanacagım ama korkuyorum kırık olabilir diye o yuzden yardimci olursanız mutlu olurum. Birse CFW olayi falan var hicbir sey anlamadım. Bilen bir arkadas yardımcı olursa cok iyi olur. İyi gunler.

@Furkan17TR hocam yardım edebilir. Benim arkadaşımda da öyle. İçinde multiman falan yok ama kırık aldı.

Başka konsoldan yüklenmiş olabilir. 2019 Yazı öncesi kırılamayan modellere oyun yüklemek için kullanılan yöntemdi. Kırılabilir modellerden kırılamayan modellere oyun yüklenebiliyordu. Sorun olacağını sanmam. Şimdi HFW ve HEN çıkınca ihtiyacımız kalmadı. Tüm modeller rahatlıkla kurulup oyun oynanabiliyor.

Son düzenleme:
Furkan hocam özür dilerim ps3 var bende bi türlü Install Package Files yükleyemedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim yotubtaki videolarınbiçoğunu izledim ama hep hata ile karşılaştım... CİHAZ:Fat kasa Sistem:4.85

Dosya Ekleri

• sistem no.PNG
    sistem no.PNG
    100,7 KB · Görüntüleme: 189
  • sis2.jpg
    sis2.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 166
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı