PS4 1 TB alınmalı mı?

Kutulu oyun hdd'de yer kaplıyor. Digital oyun PSN'de kaç GB ise Blu Ray disk'te de o kadar yer kaplar. Diski ps4'e taktığınızda cihazın hdd'sinde aynı oranda yer kaplar.

Örneğin Call Of Duty Black Ops III ortalama 40 gb yer tutar digital olarak indirdiğinizde. Aynı oyunu kutulu olarak aldığınızda da aynı oranı hdd'de kullanır.

Bak bence maddi durumuna bağlı yada kredi kartı kullanıp kullanmamana ben 1TB aldım uraşmak istemedim sen 500 GB alıp hafızasını arttıra bilirsin bende kulakdan dolma biliyorum ama sanırım harici hard disk kullanarak arttırıla biliyordu elinde varsa kullana bilirsin birde kutulu alıyorsan oyunları oynadıkdan sonra silersin oynuycagın zaman yeniden yüklersin ama indiriyorsan adil kullanım kotan dayanmaz silip yüklemeye.

Oyunları kutulu olarak alacaksan 500 GB fazlasıyla yeter. Ama oynayacağım tüm oyunları dijital olarak alma planın varsa 1 TB olan modele bakmanda fayda var. :))

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı