PS4 vs PS4 1 TB

Ya demek istedigim simdi oyunlar 60 GB olsa bile 2 dakikaya yukleniyor takacagim hardiskte de oyle olur mu? Kimsede de harddisk yok ki tasinabilinen denesem.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman PS4'te SSD mi var ? Ben bluray disc yüzünden hızlı yükleniyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim 60 gb'ın iki dakikada olması için SSD gerekir. Ayrıca yazım kurallarına biraz dikkat et. Konuştuğun gibi yazıyorsun.

PS4'e SSD takmanın maliyetini bir hesapla istiyorsan. :confused: 520 GB'lıkların bile fiyatı tuzlu ki 1 TB veya 2 TB SSD'lerin fiyatı da belli. :dur: TR'de yok bile şuan.

100 Lira verip 1 TB almak mantıklı. Son olarak şunu ekleyeyim PS4'te SSD'nin farkını aşırı hissetmiyorsunuz diye biliyorum. Levent abinin, (Levent Pekcan) PS4 disk değiştirme videosunu izlerseniz dediğimi anlarsınız. SSD takıp denemişlerdi.

PS4'e SSD takmanın maliyetini bir hesapla istiyorsan. :confused: 520 GB'lıkların bile fiyatı tuzlu ki 1 TB veya 2 TB SSD'lerin fiyatı da belli. :dur: TR'de yok bile şuan.

100 Lira verip 1 TB almak mantıklı. Son olarak şunu ekleyeyim PS4'te SSD'nin farkını aşırı hissetmiyorsunuz diye biliyorum. Levent abinin, (Levent Pekcan) PS4 disk değiştirme videosunu izlerseniz dediğimi anlarsınız. SSD takıp denemişlerdi.
Arkadaş iki dakikada demiş onu cevapladım yoksa haklısın gerçekten pahalı, 1TB yeter.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı