PS4 11.00 kırıldı mı?

Hocam 4 yıl boyunca 9.00 sürüme kadar kırılabildi daha yeni 11'e kadar yükseldi azıcık bir sürüm farkı olsa bile açık bulup cihazı hacklemek zor oluyor.
Hocam bir de sadece PS4 ile uğraşmıyorlar bir yandan PS5 için de uğraşıyorlar bu sebepten gecikiyor. PS4 için 11'e kadar kırılması çok çok avantajlı oldu piyasada yazılım sürümü 11 altında olan PS4 sayısı 9 olan PS4'lere kıyasla bir hayli fazla. Alıp kırınca bütün oyunlar bedavaya elimizin altında, Türkçe yama kurma imkânı, PS1-PS2 oyunlarını oynatma imkânı, mod imkanı da cabası.

nasıl bir riski var

Yanlış bir işlem yaparsanız, işlem sırasında elektrik kesilirse, lehimi hatalı yaparsanız veya konsol beklenmedik tepki verirse konsolun bozulma ihtimali var. Bozulma sebepleri bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bozulma durumunda büyük ihtimalle bu sebeplerden dolayı bozulur. Bozulmadan kastım güç kaynağını yakabilirsiniz, PCB'ye zarar verebilirsiniz, içindeki çip bozulabilir.

Hocam bir de sadece PS4 ile uğraşmıyorlar bir yandan PS5 için de uğraşıyorlar bu sebepten gecikiyor. PS4 için 11'e kadar kırılması çok çok avantajlı oldu piyasada yazılım sürümü 11 altında olan PS4 sayısı 9 olan PS4'lere kıyasla bir hayli fazla. Alıp kırınca bütün oyunlar bedavaya elimizin altında, Türkçe yama kurma imkânı, PS1-PS2 oyunlarını oynatma imkânı, mod imkanı da cabası.
Merhaba hocam elimde bir adet ps4 11.0 fat kasa versiyonu bir adette 11.02 slim var fat kasa versiyonu kırmak istiyorum fakat nasıl kıracağım yardımcı olurmusunuz bir video var ise atabilirmisiniz teşekkürler

Merhaba hocam elimde bir adet ps4 11.0 fat kasa versiyonu bir adette 11.02 slim var fat kasa versiyonu kırmak istiyorum fakat nasıl kıracağım yardımcı olurmusunuz bir video var ise atabilirmisiniz teşekkürler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakın yardımcı olacaktır.11.02 olanı kıramazsınız maalesef, maksimum 11.00 olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakın yardımcı olacaktır.11.02 olanı kıramazsınız maalesef, maksimum 11.00 olmalı.

Merhaba 11.0 olanı kırdım attığınız video sayesinde teşekkürler. Peki nasıl oyun yükleyeceğim acaba freeshop tarzı PS4 içinden indirebiliyor muyum? İndirebiliyorsam bunun içinde bir video atabilir misiniz veya PC'den indirip PS4'e atma gibi bir durum var mı varsa onun içinde video atarsanız çok iyi olur.

Merhaba 11.0 olanı kırdım attığınız video sayesinde teşekkürler. Peki nasıl oyun yükleyeceğim acaba freeshop tarzı PS4 içinden indirebiliyor muyum? İndirebiliyorsam bunun içinde bir video atabilir misiniz veya PC'den indirip PS4'e atma gibi bir durum var mı varsa onun içinde video atarsanız çok iyi olur.
freeshop olayı maalesef yok. bir ara browserdan tıklayıp oyun indirilen siteler vardı, bi araştırırsınız. ben, çoğu kişi gibi pc'ye pkg'leri indirip remote pakage installer(ps4) ve remote pakage sender(pc) ile oyunları atıyorum. Onun dışında harici hdd ile de yapabilirsiniz fakat disk formatı fat32 olmak zorunda.

Freeshop olayı maalesef yok. Bir ara browserdan tıklayıp oyun indirilen siteler vardı, bir araştırırsınız. Ben, çoğu kişi gibi PC'ye Pkg'leri indirip remote pakage installer(PS4) ve remote pakage sender(PC) ile oyunları atıyorum. Onun dışında harici HDD ile de yapabilirsiniz fakat disk formatı FAT32 olmak zorunda.

Bunları yapan bir video mevcutmu adım adım gösteren bir de hangi siteden güvenli şekilde indirebilirim?

Geri
Yukarı