PS4 + 8 oyun 2500TL satılır mı?

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Dostlar kendime ayrı bir laptop almak istediğim için, oyun konsolumu satmaya karar verdim. PlayStation 4 Slim 500GB cihazım. Oyunlarım ise: PES 2019, GTA V, FIFA 18, FIFA 17, gran turismo Sport, Uncharted 4, Uncharted 3 kayıp miras, The Last of Us. Ayrıyaten 1 kolu da beleşe veriyorum.

Dostlar kendime ayrı bir laptop almak istediğim için, oyun konsolumu satmaya karar verdim. PlayStation 4 Slim 500GB cihazım. Oyunlarım ise: PES 2019, GTA V, FIFA 18, FIFA 17, gran turismo Sport, Uncharted 4, Uncharted 3 kayıp miras, The Last of Us. Ayrıyaten 1 kolu da beleşe veriyorum.
Sahibinden & Letgo gibi sitelerden ortalama fiyatları öğrenip ona göre bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Şahsen oyunları direkt kendi fiyatına biçmek hatalı olacaktır çünkü alacak kişi örneğin benim gibi birisi ise fifa ve grand turismo gibi oyunlarla ilgilenmeyecektir bile.

Sahibinden & Letgo gibi sitelerden ortalama fiyatları öğrenip ona göre bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Şahsen oyunları direkt kendi fiyatına biçmek hatalı olacaktır çünkü alacak kişi örneğin benim gibi birisi ise FIFA ve Grand turismo gibi oyunlarla ilgilenmeyecektir bile.

Hocam ben karşılaştırma yapmadım, 1 hafta sonra Antalya'ya gideceğim, orada yanıma götürüp satmayı planlıyorum. Oyunlara değer biçmedim. Şu an 3 oyunlu konsolun sıfır fiyatı 4500TL. 2500TL koydum 2250TL pazarlıkla satmayı düşünüyorum. İyi değil mi?

Hocam ben karşılaştırma yapmadım, 1 hafta sonra Antalya'ya gideceğim, orada yanıma götürüp satmayı planlıyorum. Oyunlara değer biçmedim. Şu an 3 oyunlu konsolun sıfır fiyatı 4500TL. 2500TL koydum 2250TL pazarlıkla satmayı düşünüyorum. İyi değil mi?

Konsolun kendi fiyatı 3000 TL değil mi kim hangi konsulu satıyor o fiyata.

7 aylik cihaz 2400 TL satamadim. Millet iyice ölmüş.

Cihaz ne durumdaydı? Satamadıysan kendi sorunun bence. Burada gelip "millet iyice ölmüş" tabiri hoş değil.

Gayet makul bir fiyat gerçi PS piyasasını pek takip etmiyordum ama en son baktığımda 500GB Slim PS4 ve 2 kol 3200TL falan dı şu an kaç bilmiyorum ama 8 tane oyun var bence normal yani.

Geri
Yukarı