PS4 + 8 oyun 2500TL satılır mı?

Gayet makul bir fiyat gerçi PS piyasasını pek takip etmiyordum ama en son baktığımda 500GB Slim PS4 ve 2 kol 3200TL falan dı şu an kaç bilmiyorum ama 8 tane oyun var bence normal yani.

Hocam üste attığım linke bakarsanız, 4500TL'den 3 oyunlu satıyorlar. Bende 2500TL koydum 2250TL satmayı planlıyorum. Hayırlısı olsun.

Ben PS4 Slim cihazımı oyun hesabım ve kutulu oyunlarımla birlikte 2800TL'ye sattım 1-2 ay önce. Benim cihazım sıfırdan farksızdı, bunu düşünerek fiyat biçebilirsiniz.

Hocam benim cihaz 1-1.5 yıllık ama neredeyse hiç oynamadım, oyun deneyimim 1.5 yıl içinde 100 saati geçmez.

Hocam benim cihaz 1-1.5 yıllık ama neredeyse hiç oynamadım, oyun deneyimim 1.5 yıl içinde 100 saati geçmez.
Ben de aynı şekilde çok az kullandım. Üstelik sizinkinin garantisi devam ediyormuş, benimki 3 yıllık falandı sanırım. Ben oldukça ucuza sattım aslında, verdiğim oyunların değeri çok yüksekti. Kutulu olarak 2, dijital olarak 60 oyun falan vardı. 2600-2700TL arasına koyup 2500TL'ye kadar pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.

Ben yorumumu fiyat analizi yapabilmeniz açısından yazmıştım. Konsol piyasasını takip etmiyorum veya konsollar ile ilgilenmiyorum. Sadece şahsi görüşümü ortaya sundum. Eğer fiyata oyunları dahil ediyorsanız vs.vs. gibisinden veya kafanızdaki fiyat sizce uygun mu diye karşılaştırmanız açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı