PS4 açık dünya araba oyunu tavsiyesi

Hmm öyleyse evet ve zaten Forza PS'ye gelirse Xbox tercih edilmemeye başlar.
Yani hocam XBOX'un tercih edilmesinin yegane nedeni finansal sıkıntılar. İyi bir PC'n olsa XBOX'ta olup da PC'de oynayamayacağın oyun yok. Fakat ben Horizon Forbidden West oynamak istesem PC'de oynayamam. Fakat hem iyi bir gaming PC hem de PS(+oyun fiyatları) çok çok pahalıya geliyor.

Buradan varmak istediğim şey şu, Forza PS'e gelse bile XBOX tercih edilir. XBOX alan Forza için almıyor zaten bence :D XBOX da konsol satmaya çalışmıyor, yaptığı şey şu, Game Pass kütüphanesini büyüterek insanlara Game Pass aldırmak. Konsol sattırmak istese Halo:Infinite'i, Forza'yı, Starfield'ı, Avowed'ı XBOX exclusive yapar, PC'ye de getirmezdi. Cloud gaming çağına hazırlanıyorlar.

Cloud gaming çağına hazırlanıyorlar.
Böyle bir şeye hazırlansalar bile herkes'te ciddi anlamda güçlü internet olmalı + serverlar ciddi anlamda güçlü ve kapasiteleri yüksek olmalı. Lakin evet, yayılmaya başladı ama stabil olmadığını düşünüyorum şahsen.

Böyle bir şeye hazırlansalar bile herkes'te ciddi anlamda güçlü internet olmalı + serverlar ciddi anlamda güçlü ve kapasiteleri yüksek olmalı. Lakin evet, yayılmaya başladı ama stabil olmadığını düşünüyorum şahsen.
Öyle zaten hocam. Ben 16 mbps internetimle cloud gaming çağına ancak bir 10 seneye girerim. Bizim gibi insanlar da XCloud'tan değil, normal indirerek oynayacağız. PS'i olan insana dahi Game Pass aldırırsa MS başarılı olmuş demektir bence. Bir de MS gözü karartırsa o bütçeyle(server vs. açısından) düzgün bir iş başarır diye düşünüyorum. Bakalım göreceğiz :D

Öyle zaten hocam. Ben 16 mbps internetimle cloud gaming çağına ancak bir 10 seneye girerim. Bizim gibi insanlar da XCloud'tan değil, normal indirerek oynayacağız. PS'i olan insana dahi Game Pass aldırırsa MS başarılı olmuş demektir bence. Bir de MS gözü karartırsa o bütçeyle(server vs. açısından) düzgün bir iş başarır diye düşünüyorum. Bakalım göreceğiz :D
Şuanlık Geforce Now piyasada lakin premium kullanan biri bile bir çok sıkıntı yaşıyor :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı