PS4 açıkken elektrik kesintisi

Bende de PS4 FAT kasa vardı 3 senedir oynuyordum ikinci el almıştım 3 senede toplasanız 10 kere anca elektrik gitmiştir benden önceki sahibinde kaç kere gittiğini bilmiyorum elektriğin ama 1 ay önce HDD bozulma sinyalleri verdi FIFA 19 maç başlamadan önce antrenman var bilenler vardır orada takılmaya başlamıştı ondan sonra maç yaparken 3 dakika boyunca sistem dondu sonra zaten soğudum makinadan cumartesi verdim ilana dün sattım şimdi PS4 Slim alacağım.

Merhaba, bende PS5 var ama kesintilerden sonra açılışta oluşan hasarı onarıyor. PS4'te durum nasıl bilmiyorum ama dediğim gibi elektrik kesintisi sonrası konsolu açınca ekranda öyle bir yazı ve yüzdelik çıkıyor. Bir hasarı olmamasını umuyorum. Bu durumu yaşayan bilen var mıdır?

5 sene diyorum uzun vade diyorsun hocam :D

Merhaba dostum. Kardeşim Minecraft açıkken fişi çekti. Sonra ben 5 saniye sonra falan fişe geri taktım. Problem olur mu veya oldugunu nereden anlayabilirim?

Bende de PS4 fat kasa vardı 3 senedir oynuyordum ikinci el almıştım 3 senede toplasanız 10 kere anca elektrik gitmiştir benden önceki sahibinde kaç kere gittiğini bilmiyorum elektriğin ama 1 ay önce HDD bozulma sinyalleri verdi FIFA 19 maç başlamadan önce antrenman var bilenler vardır orada takılmaya başlamıştı ondan sonra maç yaparken 3 dakika boyunca sistem dondu sonra zaten soğudum makinedan cumartesi verdim ilana dün sattım şimdi PS4 Slim alacağım.

Nasıl anladın bozulduğunu? Ekranda mı çıktı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Nexusssss2
Fiş çekme yazınıza yazıyorum, bir keresinde tam kapanmadan birisi de konsolumu çekmişti ama sonradan güvenli modda başlatıp kontrol ettikten sonra normal ekrana attı. Konsolu başlatıp bakmanızı öneririm.

@Nexusssss2
Fiş çekme yazınıza yazıyorum, bir keresinde tam kapanmadan birisi de konsolumu çekmişti ama sonradan güvenli modda başlatıp kontrol ettikten sonra normal ekrana attı. Konsolu başlatıp bakmanızı öneririm.

Baktım ben normal oyuna falan girdi herhangi takılma otomatik atma gibi sorun olmadı bozulmuş mudur sizce herhangi sorun göremedim bozulduysa nasıl anlarım?

@Nexusssss2

Bir de nasıl güvenli moda geçebilirim senin gibi nasıl kontrol edeceğim?

Baktım ben normal oyuna falan girdi herhangi takılma otomatik atma gibi sorun olmadı bozulmuş mudur sizce herhangi sorun göremedim bozulduysa nasıl anlarım?

Bir de nasıl güvenli moda geçebilirim senin gibi nasıl kontrol edeceğim?
O elektrik kesildikten sonra otomatik oluyor, ben yine kullanmaya devam ettim bir şey olmadı, şuanda da tanıdığımızda ona satmıştım o da normal kullanıyor. Sizde de bir şey olduğunu sanmıyorum içiniz rahat oynayabilirsiniz. Bir şey olup olmaması çok anlaşılabilecek bir şey değil, şuana kadar olsaydı zaten olurdu diye zannediyorum.

Geri
Yukarı