Ps4 Almak

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Ps3 var ve 4'e terfi etmek istiyorum. Online çok sık oynamam arada sırada CoD BF gibi oyunlara girerim o kadar. Zaten sadace hafta sonları açabilirim makineyi o yüzden sık oyunda almam sanırım. Ps4 sahibi arkadaşlar şikayetlerini ve tavsiyelerini belirtirse çok sevinirim iyi forumlar :)

Wifi yongası çöp. Ethernet ile bağlamaz isen çok düşük hız alırsın. Birde inanılmaz fan sesi çıkarıyor. Kulaklık takmasan uçak kalkıyor sanabilirsin.

Wifi yongası çöp. Ethernet ile bağlamaz isen çok düşük hız alırsın. Birde inanılmaz fan sesi çıkarıyor. Kulaklık takmasan uçak kalkıyor sanabilirsin.
Wi-fi konusunda sıkıntısı olmayan tek kişi benim galiba. Ben üst komşudan Wi-fi ile bağlıyorum. Hiç bir şekilde sorun olmuyor. Store'dan oyun vs indiriyorum sıkıntı yok.

Wi-fi konusunda sıkıntısı olmayan tek kişi benim galiba. Ben üst komşudan Wi-fi ile bağlıyorum. Hiç bir şekilde sorun olmuyor. Store'dan oyun vs indiriyorum sıkıntı yok.
Bende indiriyorum. Olay normalde internetin ile 5 mb/s hızı ile indirme yapıyorsan Wi-Fi ile bağlanınca 1 mb/s ye kadar düşüyor hatta bazen daha da düşüyor. Benim Casper dizüstü bilgisayarımda bile hız testi yapınca 23 mbps alabilirken ethernet ile yapınca 30 mbps oluyor. Aradaki fark o kadar da fazla değil ama PS4 ile yapınca 10 mbps yi nadiren görebiliyorum. Bu kronik sorun zaten ve Sony bunu kabul de etti. Ama ne hikmetse düzeltmediler bir türlü.

Zaten fazla online'a girmem. PS Store'dan da sadece ufak demolari falan indiririm yani problem yok :) Bir sorum olacak yanında 1080p mönitor almalimiyim yoksa 720p çok farketmez mi ? Çoğu oyunu 720p açmıyor mu zaten :)

Herhalde sizinki ilk çıkan sürüm olduğu için öyle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı