PS4 başlatılamıyor hatası

amoureux

Hectopat
Yer
Washington, FBI headquarters
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün başıma gelmeyen kalmadı. Sabah PC açılmadı, oyunlarım kafayı yedi. Her şeyi düzelttim şimdi de "PS4 başlatılamıyor." Hatası alıyorum. İnternetten baktım PSN'de "manuel sistem yeniden yükleme" diye bir şey yapmam gerektiği hakkında yazı okudum. 1TB'lik oyun gidecek. Onları yüklemek bir ömür sürer. Başka bir çözümü var mıdır yani sıfırlamadan?

Konuyu açmadan önce araştırmalar yaptım tabii ki. Bu konuyu da okudum. Benim sorum bu hatanın sıfırlanmadan çözülüp çözülemeyeceği.

Bu sorun genelde elektrik kesintisi ile ortaya çıkar başıma geldi araştırdım fakat herkes önceden yedeklemeden bahsediyordu bende dedim ki sanki bozulacağını hissedeceğiz. USB ile sıfırladım düzeldi bu durumun baş düşmanı tedaş.

Bu sorun genelde elektrik kesintisi ile ortaya çıkar başıma geldi araştırdım fakat herkes önceden yedeklemeden bahsediyordu bende dedim ki sanki bozulacağını hissedeceğiz. USB ile sıfırladım düzeldi bu durumun baş düşmanı tedaş.

Dostum adına üzüldüm oyunların gitmesi çok üzücü bir şey. Ben oyunumu oynadım kapattım dün gayet normal kapanmıştı bir sorun olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı