Ps4 Blu Ray ses sorunu

Mertopaloglu

Hectopat
Yeni aldığım Ps4'ün cd romundan inanılmaz şiddette ses geliyor. Bazen biraz oynatıp bastırınca kesiliyor bazense hiç kesilmiyor.

Cd'de herhangi bir deformasyon oluşmadı.

Bu sorunu olan başka arkadaşlar var mı? Çözüm için illa servise mi gitmek gerek?

Bendede Slim PS3 var ondada deli gibi fan sesi geliyor. Yani Sony illa 4/4 lük makine yapacak diye bişey yok. ;)

Ve inan bana ilk çıkan PS4'ü alan herkes hata ediyor. İkilemde kalanlara PS4 öneriyorum. Nedeni PS3'ün eskimesi. Bundan 4-5 yıl sonra PS3'ler şimdiki PS2 fiyatına düşecek. Gerçi şuanda o durumda zaten. Kadıköyde nadiren bulduğun PS2'lerin fiyatı 250Tl civarı. Şuan 2.el PS3'ler 350-450Tl arası satışta. Herneyse konumuz bu değil. :)

Anlıycağın Sony Playstation serisinde her çıkardığı yeni konsala 3 farklı tip veriyor. Fat, Slim , Ultra veya Super Slim gibi..

Sen şuan Fat olanını aldın. İleride Slim,Super Slim gibi kasalar çıkacak. Bana kalırsa üründe herhangi bir hatada bulunuyorsa iade etmek en mantıklısı.;)

Bendede Slim PS3 var ondada deli gibi fan sesi geliyor. Yani Sony illa 4/4 lük makine yapacak diye bişey yok. ;)

Ve inan bana ilk çıkan PS4'ü alan herkes hata ediyor. İkilemde kalanlara PS4 öneriyorum. Nedeni PS3'ün eskimesi. Bundan 4-5 yıl sonra PS3'ler şimdiki PS2 fiyatına düşecek. Gerçi şuanda o durumda zaten. Kadıköyde nadiren bulduğun PS2'lerin fiyatı 250Tl civarı. Şuan 2.el PS3'ler 350-450Tl arası satışta. Herneyse konumuz bu değil. :)

Anlıycağın Sony Playstation serisinde her çıkardığı yeni konsala 3 farklı tip veriyor. Fat, Slim , Ultra veya Super Slim gibi..

Sen şuan Fat olanını aldın. İleride Slim,Super Slim gibi kasalar çıkacak. Bana kalırsa üründe herhangi bir hatada bulunuyorsa iade etmek en mantıklısı.;)
En iyisi hangisi oluyor genelde ?
Ve bir tarih varmı en iyisi için?

Slim portatif açıdan daha iyi ama ısınma sorunu olur mu bilemem,bence ps4 zaten yeteri kadar da küçük, slim modeller ne kadar daha küçük olacak merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı