PS4 bozuk veri ve DualShock 4 bağlanmıyor

356280

Kilopat
Makaleler
9
Öncelikle merhabalar dostlarım.
Başlıktaki sorunu 1-2 gündür yaşıyorum. PS4 açılıyor fakat kumandaları bağlayamıyorum. Kumandalar farklı bir PS4'e ise bağlanabiliyor. Obur sorun ise bozuk veriler. PS4 açıldıktann sonra bazı oyunların üstünde bozuk veriler yazıyor. Acaba çözümü nedir? İsterseniz fotoğraf ekleyebilirim.
Model: PS4 fat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle PSN de savelerinizi yedekleyin sonra bir format atin bozuk veri muhtemelen oyun dosyaları aptal olmuş yeniden indirin PS4'deki Bluetooth adaptörü bozulmuş olabilir 200 300 liaya tamir edilir diye düşünüyorum belki daha da ucuz.

Öncelikle PSN de savelerinizi yedekleyin sonra bir format atin bozuk veri muhtemelen oyun dosyaları aptal olmuş yeniden indirin PS4'deki Bluetooth adaptörü bozulmuş olabilir 200 300 liaya tamir edilir diye düşünüyorum belki daha da ucuz.

DualShock 4'te bir sorun yok. Arkadaşımın PS4'de sıkıntısız çalışıyor. Format atacagimda kumandayı hiçbir şekilde bağlayamıyorum.

DualShock 4'te bir sorun yok. Arkadaşımın PS4'de sıkıntısız çalışıyor. Format atacagimda kumandayı hiçbir şekilde bağlayamıyorum.

PS4'deki Bluetooth alıcısında sorun olduğunu düşündüm bende o yüzden...

Kablo ile bağliyin.

Geri
Yukarı