PS4 CD görmüyor ve okumuyor

• Konuyu başlatan Le197
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 6B
Adamlar boşuna PS3, PS4 CD'leri üretmiyor.

Hocam taktığımda sadece görüyor mu diye test etmek için dedim. Normalde CD taktığımda dönme sesi geliyor sonra PS4 taktığın CD çıkıyor onların hiçbiri yok bende CD takınca sadece takılmış oluyor yani bir şey yapmıyor PS4'te gözükmüyor. PS3 CD taktığımızda CD yeri bunu görüp ekranda gözüküyormuş desteklenmeyen disk diye ama bunda hiçbir şey olmuyor sadece disk içine giriyor. Benim amacımda bu şey her CD için geçerlimi diye test etmek sonuçta taktığımızda takılıyor ama benim taktığım CD hiçbir şey olmuyor o yüzden başka bir CD üzerinde test etmem lazım ama tek bir tane PS4 CD var. Bu yüzden PS3 CD denesem olur mu?

Hocam taktığımda sadece görüyor mu diye test etmek için dedim. Normalde CD taktığımda dönme sesi geliyor sonra PS4 taktığın CD çıkıyor onların hiçbiri yok bende CD takınca sadece takılmış oluyor yani bir şey yapmıyor PS4'te gözükmüyor. PS3 CD taktığımızda CD yeri bunu görüp ekranda gözüküyormuş desteklenmeyen disk diye ama bunda hiçbir şey olmuyor sadece disk içine giriyor. Benim amacımda bu şey her CD için geçerlimi diye test etmek sonuçta taktığımızda takılıyor ama benim taktığım CD hiçbir şey olmuyor o yüzden başka bir CD üzerinde test etmem lazım ama tek bir tane PS4 CD var. Bu yüzden PS3 CD denesem olur mu?
Yok hocam çalışmaz okumaya çalışır fakat Playstation CD'leri PS modelleri için ayrı üretilir. PS3 için mesela normal ayarlarda GTA 5 ayarlanır fakat PS4'te yüksek ayarlarda GTA 5 oynatır. Ayar uyumsuzluğu nedeniyle PS'ler arası farklı CD kullanamazsınız.

Yok hocam çalışmaz okumaya çalışır fakat PlayStation CD'leri PS modelleri için ayrı üretilir. PS3 için mesela normal ayarlarda GTA 5 ayarlanır fakat PS4'te yüksek ayarlarda GTA 5 oynatır. Ayar uyumsuzluğu nedeniyle PS'ler arası farklı CD kullanamazsınız.

Hocam bende okumaya çalıştığını test etmeye çalışıyorum. PS3 CD PS4 taktığımızda en azından içindeki CD yeri dönüp okumaya çalışıyor ama bir CD böyle olmuyor. Bunun sebebi PS4 mü yoksa CD mi test etmek için PS3 CD örnek verdim elimde o var çünkü. Sonuçta CD içine giriyor ve onu okumaya çalışıyor ama benim taktığım CD daha onları bile yapmıyor.

Neden güncellemeyeyim hocam yanlış mı yazdınız? Sürüm galiba en son sürüm olan 8.03 idi ama sıfırladıktan sonra sürümü düşmüş olabilir mi bilmiyorum. Sıfırladıktan kastım güvenli modda PS4 sıfırladım.

Yok doğru yazdım, eğer daha düşük olsaydı ne CD derdin kalırdı ne de oyuna 700 lira verme derdin.

Bak sen şu işe :D normalde güncelleme ile düzelen sistemler bu sistemde düzelmiyor. Şimdi ben yeni sürümlerimi bekleyeyim çalışması için ne yapayım?

Birader kusura bakma ama ne kadar geç anlıyon yav, yazılım diyorum düşük olsaydı( 7.02 ve altı ) korsan oyun oynayabilirdin.

Birader kusura bakma ama ne kadar geç anlıyon yav, yazılım diyorum düşük olsaydı( 7.02 ve altı ) korsan oyun oynayabilirdin.

Birader korsan yüklesem nasıl Online oynayacağım ban yenilmiyor mu? Korsan zaten yapılması kolay link giriyorsun bir şey iniyor ondan istediğini indiriyon tabii ne kadar eski o kadar iyi. Ama sorun şu ben Online oynuyorum ban yemez miyim?

Birader korsan yüklesem nasıl Online oynayacağım ban yenilmiyor mu? Korsan zaten yapılması kolay link giriyorsun bir şey iniyor ondan istediğini indiriyon tabii ne kadar eski o kadar iyi. Ama sorun şu ben Online oynuyorum ban yemez miyim?

Yeme ihtimalin yüksek, ban yiyince IP satın alıp onunla açanlar vardı Amazon'da.

Amozondan IP almak mı? Hocam neler diyorsunuz siz tabii geç anlarım böyle şeyleri kim anlar :D

Geri
Yukarı