PS4 CD'den Oyun Yükleniyor mu?

Hocam sadece Ps4 aldım cdsiz falan pes 15 cdsini taktım onu HDD"ye kopyaladım ve cdiyi çıkardım.... Ve bundan sonra cdsız oynana biliyorumu oyunlar HDD"ye kopyalayabiliyozmu
Diski takmadan oynayamazsın kutulu oyunda. Dijital olmadığı için diski takınca oynanabiliyor.

Bende Ps4 aldım.500gb alacaktım fakat 1TB aldım.Çünkü 1-2 sene sonra öyle oyunlar çıkacakki (şimdi bile gta 5 50 GB , nba 2k16 50 gb) oyunun boyutu 60-70 gb olacak.O yüzden gelecektede kullanmak istiyorsanız 1TB almanızı öneririm.

Benim sorum biraz farklı olacak..
ilk kez ps4 kullandığım için bilmiyorum ps4 le birlikte mad max oyunuda aldım oyunu ilk taktığımda direk açıldı kol un options menüsünde ön dosyaları yükle gibi bir seçeneğin olması gerekmiyormuydu yani cd yi sadece oyun açılırken görüyor diyorlardı bu bazı oyunlar için farklımı oluyor?

Ps4 e CD den oyun yüklerken internete gerek varmı bide sadece televizyon ile oynayabilirmiyiz

Ps4 e CD den oyun yüklerken internete gerek varmı bide sadece televizyon ile oynayabilirmiyiz
Diskten yüklerken internete gerek yok zaten 5 dakika bile sürmüyor diskten. Oyun yüklendikten sonra gelen güncellemeler için gerekli normal olarak.

Bende cok yapancıyım PS4'E şimdi PES 2017 'yi alıcam. Nerden almalıyım kutulu aldığım zaman sürekli CD'yi takmam mı gerekecek...Ben bunu istemiyorum. Alabileceğim en iyi platform neresi olur ?

Ben arkadaşımdan PS4 için GTA 5 CD'sini alsam oyunu PS4'üme yükleyip versem oyun çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı