PS4 Cızırtı Problemi

Ensar1

Kilopat
Daha fazla  
Geçen sene haziran ayında PS4 Pro almıştım. Birkaç hafta önce cızırtı sesi gelmeye ve oyunlarda takılma yapmaya başladı. İnternette araştırma yaptım Bobin Sesi yazmışlar. Sorun biraz daha ilerledi ve bobin sesinden ileri gitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garantisi devam ediyor. Garanti kapsamına girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Sony çok ilgili bir firma. Sana sıfır PS4 bile gönderebilirler. Çünkü bildiğim kadarıyla SONY parça değişimi yapmıyor. Ama ilgileneceklerinden emin olabilirsin.

Tamam çözdüm traktör sesi gibi fan bitmiş fan değişmesi gerek geçen 10 yıl aralıksız çalıştırılan iş yeri hatta oyun oynanan kısaca anası ağlamış Laptop'u tamir ettim aynı sorun 30 TL ye fan aldım 400 TL servis ücretinden yırttım termal macun olaylarını falan biliyorsan hiç uğraşma al Çin den bir fan tak çalıştır sıfır ses yani garantiye yollarsan çare olmazsa kesin teşhisim bu yönde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı