PS4 Diğer Bölümü 65 GB alan kaplıyor

Frilab

Centipat
PS4 500GB kullanıyorum kullanılan alana baktığım zaman 300+ GB uygulama ve 95GB boş alan gözüküyor. Fakat bunun 65 GB gibi bir alanı diğer diye bir şey kullanıyor, uygulamalar dışında. Bunun nedeni nedir? Nasıl düzeltirim? Aslında 140 GB gibi bir boş alanımın olması gerekiyor fakat 65 GB diğer gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer bölümünde şu an inmekte olan ya da indirme veya güncelleme kuyruğunda olan bir oyunun dosyaları olabilir.

Yok ona baktım. Oyun indirdiğimde veya güncelleme geldiğinde direkt olarak ayırdığı alanı uygulamalarda ekliyor zaten. Diğer olarak gözükmüyor. Yani genelde bir oyun sildiğim zaman öyle bir şey oluyor, belli bir süre sonra düzeliyor. Kaç gün tam olarak saymadım ama değişiklik gösteriyor.

Yok ona baktım. Oyun indirdiğimde veya güncelleme geldiğinde direkt olarak ayırdığı alanı uygulamalarda ekliyor zaten. Diğer olarak gözükmüyor. Yani genelde bir oyun sildiğim zaman öyle bir şey oluyor, belli bir süre sonra düzeliyor. Kaç gün tam olarak saymadım ama değişiklik gösteriyor.
merhaba benim de ps4 te diğer alanında bir anda 85 gb lik dolu alan oluştu eğer diğer alanındaki yer kaplayan şeyi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı