PS4 Dualshock 4 V2 siteler arası fiyat farklılıkları

Elrohira

Hectopat
Merhabalar, bu konuyu düşüncemi paylaşıp sizin de bu duruma düşmemenizi istediğim için açıyorum.

Şu anda (14.10.2020) Dualshock 4 V2 ürününün iki farklı şekilde temin edebilirsiniz. Sony'nin sitesinde önerdiği Teknosa, MediaMarkt, D&r, Vatan ve overgame şirketleri üzerinden ya da Gittigidiyor, sahibinden, N11 gibi sitelerdeki satıcılardan. Sony'nin önerdiği sitelerden sıfır ürünü 699TL'ye alabilirsiniz ya da sorunlu kolları onarıp sıfırmış gibi satan kişilerden 350-400TL'ye alabilirsiniz.

Gittigidiyor'dan "byoztek" adındaki satıcıdan ürünü almadan önce Sony Eurasia garantisi olup olmadığını sordum. Kendisi garantisinin olduğunu, fatura kesimi ile garantinin başladığını söyledi ve aldım. Belli bir süre geçti ve sol analog sorun çıkardı, içini açtım sorunu düzelttim ve ertesi gün bir tuş bozuldu derken sürekli yeni yeni sorunlar çıktı ve Sony'nin sitesine destek almak için ürünün kodunu girdim ve beklediğim gibi 2 aylık ürün için garantisi doldu hatası aldım. Adama ulaştım ve adam aynen "bize gönder biz halledip sana yollayalım" dedi. Bu nedir abi? Hani Sony Eurasia garantisi diyordun? İşin kötü yanı bu tarz satış yapan tek kişi bu değil bir sürü kişi var ve çok fazla sayıda bu tarz hata ile karşılaşan alıcı var.

Sizlere önerim tabii ki 400 lira veriyorsanız 300 lira daha verin bilindik yerden alın değil ama bunun da bilincinde olun. İki ucu da sucuklu değnek kısacası.

Düşünceleriniz, yaşadığınız benzer sorunlar varsa buyurunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı