PS4 düşük indirme değerleri

Crude

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_1.png
Inked20200612093959_LI.jpg
Bilgisayarımda speedtest.net'ten hız testi yaptığımda 11-13 arası bir download alıyorum, fakat PS4'te 1 ila 2 arası bir download alıyorum, DNS değiştirmeyi denedim hiçbir şey değişmedi. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 589431Eki Görüntüle 589432Bilgisayarımda speedtest.net'ten hız testi yaptığımda 11-13 arası bir download alıyorum, fakat PS4'te 1 ila 2 arası bir download alıyorum, DNS değiştirmeyi denedim hiçbir şey değişmedi. Ne yapmam lazım?
PS4 hiç kullanmadım hep PC üzerinde oynadım,çalıştım ortak ayarları olduğunu düşünüyorum .Ağ kısıtlaması açık olabilir

Herhangi bir sıkıntı yok indirmende zaten 1 ile 2 arası alman gerek herhangi bir sıkıntı yok hızında. Hız testi ayrıdır aldığın hız ayrıdır hız testinde 50Mbps alabilirsin ama indirme hızın 50Mbps olmaz hiçbir zaman.

Şunuda belirteyim. 12Mbps Bu siteden değerleriniz yazarak bakabilirsiniz. 12download alıyorsanız maksimum 1.5MB indirebilirsiniz.Yani normal Mbps ile MB/s asla ama asla karıştırmayın.

Son düzenleme:
Bunu anlamanın tek yolu hız testini PS4'ün internet tarayıcısı üzerinden yapmak. Eğer ki birbirine yakın değerler alıyorsanız, PS4'ün bulunduğu yer ile alakalı bir sıkıntı var demektir.

ps4 de mb/s yazmasına rağmen ben geçen gün internet normalken 11-12mb/s oluyordu, benim 11-12mb/s alabilmem için 100mbps internete ihtiyacım var ama benim internetim 16mbps, bence ps4 de yanlış yazmışlar çünkü indirirken 100kb/s civarında indiriyor

ps4 de mb/s yazmasına rağmen ben geçen gün internet normalken 11-12mb/s oluyordu, benim 11-12mb/s alabilmem için 100mbps internete ihtiyacım var ama benim internetim 16mbps, bence ps4 de yanlış yazmışlar çünkü indirirken 100kb/s civarında indiriyor

Hayır, öyle bir şey yok. İndirme hızınız 500 mbps olsa bile yine 100-200 kb/s indirirsiniz. Çünkü karşı tarafın size verdiği en yüksek indirme hızı imkanı 200 kb/s. Burada sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

Geri
Yukarı