PS4 eksileri ve artıları nedir?

Dc021x

Hectopat
Merhaba. PS4 almayı düşünüyorum. Konsolun çoğu özelliğini bilsem de kullananlardan da tavsiye almak istedim.
Not: 2. el alacağım.

Artıları; 2 yıla kadar daha destek alacak, her oyunu oynatabilir seviyede.
Eksileri; oyunlar pahalı, yükleme süreleri biraz uzun, Online FPS oyunlarında nişan almak zor olabilir.
Benim görebildiğim bunlar var.

Oynamak istediğin oyunlar varsa çok iyi oyunları var şuan. Eksisi ise yeni nesil oyunları pek fazla göremeyeceğiz yani ileri dönük sayılmaz. PC sahibiysen almak mantıklı.

SSD takılabilir sanırım.

Fakat arkadaş 2.el alacağından fazla masrafa girmek istemez diye düşündüm. Takılırsa daha iyi olur ama onun yerine para eklenip Xbox Series S almak çok daha mantıklı gibi.

PlayStation'a özel oyunları oynamak için bende kiralamayı düşünüyorum. The Last of Us ve God of War oynamak için sadece. Başka özel oyun var mı bilmiyorum...

Fakat arkadaş 2.el alacağından fazla masrafa girmek istemez diye düşündüm. Takılırsa daha iyi olur ama onun yerine para eklenip Xbox Series S almak çok daha mantıklı gibi.

Şu an PS3'de alabilirim. Ama PS4 alacağım. Yeni olmasa da bana yeter. Zaten para da yok :) Yüklenme süreleri de sorun olmaz. 30 FPS'de sorun olmaz diye düşünüyorum.

PlayStation'a özel oyunları oynamak için bende kiralamayı düşünüyorum. The Last of Us ve God of War oynamak için sadece. Başka özel oyun var mı bilmiyorum...

Özel oyun olarak sadece The Last of Us oynayabilirim. Onun dışında kalan hikaye oyunlarını oynarım zaten. Pes ya da FIFA'cı değilim.

Şu an PS3'de alabilirim. Ama PS4 alacağım. Yeni olmasa da bana yeter. Zaten para da yok :) yüklenme süreleri de sorun olmaz. 30 FPS'de sorun olmaz diye düşünüyorum.

Hocam bütçeniz ne kadar? Oyun fiyatları size sorun çıkartabilir. Series s hem daha uzun ömürlü hem de Gamepass sayesinde daha ucuz oyun oynatacaktır bütçeniz yetiyorsa kesinlikle onu tavsiye ederim. Yoksa PS4'deki oyunlar bence çok pahalı umarım sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı