PS4 Elden Ring yılbaşı indirimine veya Black Friday indirimine girer mi?

Sanmam küfür gibi indirim Black friday ve yılsonu indirimlerinde büyük indirimler oluyor bu kadar düşük bir rakam beklemem PS Store Dark Souls'a güzel bir indirim vermişti.
Burada Steam'de değil iş, Bandai Namco'da. Adamlar senelerdir DSR'yi indirime sokmadılar bile. Souls şu an çok popüler bir tür, çok düşmesini beklemeyin.

Düşeceği en fazla 550-530 olur.
Ben en azından bir 480 beklemekteyim bir sürü kişi indirime girmesini bekliyor

Burada Steam'de değil iş, Bandai Namco'da. Adamlar senelerdir DSR'yi indirime sokmadılar bile. Souls şu an çok popüler bir tür, çok düşmesini beklemeyin.

O da doğru sanırım en güzel indirimi yeni bir oyun çıkaracakları zaman yapacaklar.

Ben en azından bir 480 beklemekteyim bir sürü kişi indirime girmesini bekliyor

O da doğru sanırım en güzel indirimi yeni bir oyun çıkaracakları zaman yapacaklar.
Ben ön sipariş ile alan şanslı kesimdenim(PC). Umarım daha fazla kişiye ulaşır, çünkü son zamanlarda oynadığım en kaliteli oyun.

Ben ön sipariş ile alan şanslı kesimdenim(PC). Umarım daha fazla kişiye ulaşır, çünkü son zamanlarda oynadığım en kaliteli oyun.
Gerçekten öyle videolarını izledim co-op olarak oynamak için alacağız arkadaşla şuanda alacaktık tama 600tl vermek istemiyoruz çok fazla çünkü, oyundan zerre sıkılacağımı sanmıyorum bile..

Düşer bence %20 civarı 1 sene olcak.
Satışları yüksek hala satıyorlar bundan dolayı girmeyebilir ama ben Black friday de bekliyorum elden ringi görmeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı