PS4 Exclusives vs PC Games

Pc de mis gibi grafiklerle Witcher3, RDR2 çok güzel oluyor ancak ben şahsen the Last of Us,God of War ve Uncharted 4 hiçbir oyuna değişmem.
Hocam o dediğiniz oyunların hepsini oynadım witcher serisi hariç. Witcher 3'e 1 ve 2'yi oynamadan başlamak istemiyorum. Bu arada rdr2 pc portu düzeldiyse kesinlikle orda oynanmalı. Mesela ps4'te valentine kasabasına girer girmez kasıyo. Valla bence iki platforma da sahip olmadan "gamer"ım denemez. Eğer ikisi de alınamıyosa benim gibi ps5 çıkmadan ps4 exc. oynayıp pc'ye geçmek en mantıklısı...

PS4 exclusive oyunlar gerçekten gayret edilip, uğraşılıp yapılmış oyunlardır. Mesela detroit, şu an PC'ye geldi ve kimse oynayamadı. Oyunlar adeta film gibi. Spider-man, last of us, Uncharted, god of wae, azcık olsa days gone. Bunlar güzel oyunlar. Grafik takıntınız olmasın, PS4 zaten çok kötü grafik vermiyor.

PS4 exclusive oyunlar gerçekten gayret edilip, uğraşılıp yapılmış oyunlardır. Mesela detroit, şu an PC'ye geldi ve kimse oynayamadı. Oyunlar adeta film gibi. Spider-man, last of us, Uncharted, god of wae, azcık olsa days gone. Bunlar güzel oyunlar. Grafik takıntınız olmasın, PS4 zaten çok kötü grafik vermiyor.
Spidey hariç hepsini oynadı hocam. Hepsi başyaşıttır, hele Detroit ve GOW... Tek platin kupam var o da Detroit'ten ve duyduğum kadarıyla pc portu sorunlu inşallah steam'de öyle olmaz çünkü pc'de de oynamak istiyorum... Eğer hiç exc. oynanmaduysa kesinlikle ps4/pro. Ps5 çıkacağı için pro'ya yatırıma gerek yok ama uyarayım fps düşüşleri oluyo normal ps4'te.

PC platformu PS platformuna göre daha zengin içeriklere sahip ve sadece PC'ye çıkan oyunları da unutmayalım PS'nin açamayacağı grafiklerde olan oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı