PS4 Fat alınır mı?

HayaletSürücü

Hectopat
Merhabalar, PS4 için Letgo'da birisi ile anlaştım. O çok PS4'den anlamıdığını ve kullanmadığını, bu yüzden sattığını söylüyor. Neyse ben adamla 1650 TL'ye anlaştım. Olursa yarım gidip bakacağım, alacağım ama galiba PS4 Fat kasa. Fat kasalarda ısınma sorunu var diyorlar. Bu doğru mu? Alır isem ısınma sorunu için ne yapabilirim?

(Not: PS4 fotoğraflardan temiz gözüküyor.)

Temiz duruyorsa elleme. Baktın fan aşırı gürültülü çalışıyor işte o zaman aç içini temizle. Klasik kasa gibi zaten içerisi. O şekilde temizlersin. Fiyatı uygun.

Bence onun yerine PS3 Slim al hem az bir şey daha ucuz hem de daha fazla depolama alanı var.
Kardeşim PS3 mü kalmış bu devirde? Hangi oyun PS3'e çıkıyor?

Merhabalar, PS4 için Letgo'da birisi ile anlaştım. O çok PS4'den anlamıdığını ve kullanmadığını, bu yüzden sattığını söylüyor. Neyse ben adamla 1650 TL'ye anlaştım. Olursa yarım gidip bakacağım, alacağım ama galiba PS4 fat kasa. Fat kasalarda ısınma sorunu var diyorlar. Bu doğru mu? Alır isem ısınma sorunu için ne yapabilirim?

(Not: PS4 fotoğraflardan temiz gözüküyor.)

Slin kasaya bulaşmayın zaten aldığıma pişmanım fat kasaların ikisi de ısınmaz ama Slim kasa ısınıyor sadece biraz daha az ses çıkarıyor.

Slin kasaya bulaşmayın zaten aldığıma pişmanım fat kasaların ikisi de ısınmaz ama Slim kasa ısınıyor sadece biraz daha az ses çıkarıyor.

Daha önce tam 3 yıl boyunca Slim kullandım evet ısınma doğru bayağı ısınıyordu 1 kez uyarı bile aldım sıcaklıktan zaten o dakikadan sonra laptop soğutucu aldım ve öyle kullandım durumu gerçekten değişti toz konusuna gelirsek 3 yıl boyunca hiç temizlemedim içini açıp bakmadım kısaca üşendim ve fan sesi aşırı derecede yüksek.

Daha önce tam 3 yıl boyunca Slim kullandım evet ısınma doğru bayağı ısınıyordu 1 kez uyarı bile aldım sıcaklıktan zaten o dakikadan sonra laptop soğutucu aldım ve öyle kullandım durumu gerçekten değişti toz konusuna gelirsek 3 yıl boyunca hiç temizlemedim içini açıp bakmadım kısaca üşendim ve fan sesi aşırı derecede yüksek.

Laptop soğutucu bende koydum GTA 5 ile God of War'da ısınmıyor seside çok çıkmıyor. PES 21'de uçak kaldırıyorum hem de ısınıyor sırf V2 kol olsun bir de yeni diye Slim kasa almıştım almaz olaydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı