PS4 fat kasa alınır mı?

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
PS4 Slim'im vardı. Onu sattıkdan sonra bir sebepten ötürü bütçem 1000 TL kadar düştü, şu anda mevcuttaki bütçem 3.420TL. Bu parayla tekrardan Slim almam pek mümkün gibi gözükmüyor. Sizce fat kasa alırsam Slim ile arasındaki farkı çok hisseder miyim? Sorunları ne olur? Aldıktan sonra tekrardan satma konusunda zorlanır mıyım? Çünkü elde tutmayı değil üstüne biraz koyup satmayı istiyorum tekrardan Slim alabilmek için. Ayrıca alırken nelere dikkat etmem gerekir?

Fat alacaksan kesinlikle sıcaklık durumuna bakacaksın hem o kasalara Fat kasa denilmiyor o eski kasalarda parlak kasa veya mat kasa olarak geçiyor adı. Bütçen yetmiyor ise alıp temizliğini yapıp, termal macunu değiştirip ve SSD takıp en iyi şekilde oynarsın.

Parlak kasa olmadığı sürece alınır. Biraz daha sesli sadece. Parlak kasalarda hem ses hem ısınma sorunu var. İlk çıkan kasaydı.

Ben dün akşam 2. El mat kasa aldım şu an için bir ısınma vs. söz konusu değil. Aldığım kişi geçen ay temizliğini yaptırıp termal macun yenilemiş o yüzden çok ses de çıkarmıyor.

Bende ilk kasadan var, parlak kasa. Gürültü sorunu dışında bir problemi yok. Kulaklık takılıyken fan gürültüsü duyulmuyor. 2015 yılında sıfır olarak almıştım, 7 yıl olacak ve sadece bir kez içini açıp fanı temizledim. Bulabiliyorsan 500 GB ilk kasadan alıp hafızasını yükseltmeni öneririm.

Bende 2 adet 2013 ilk modelden var 2 adet halenda canavar gibi oyununu oynatıyor içini bugüne kadar temizlemedim.

Bende şaka gibi 2100 liraya PS4 buldum. Dolandırıcı olsam, hırsız olsam gene bu fiyata koymam. Adam koymuş. Parlak kasa.

Bir yanım kaçırma, al diyor. Bir yanım bu tersin içinde bir işlik var diyor.

2 kolu var, oyunu yok.

Parlak kasayla mat kasa arasında ses farkı var. Hemde bayağı. YT'de karşılaştırma videoları var.

Bende şaka gibi 2100 liraya PS4 buldum. Dolandırıcı olsam, hırsız olsam gene bu fiyata koymam. Adam koymuş. Parlak kasa.

2 kolu var, oyunu yok.

Parlak kasayla mat kasa arasında ses farkı var. Hemde bayağı. Yt'de karşılaştırma videoları var.

Hocam bende parlak kasa var cuh 1116a galiba ama ses yapmıyor.

2 kolu var, oyunu yok.

Parlak kasayla mat kasa arasında ses farkı var. Hemde bayağı. Yt'de karşılaştırma videoları var.

Hocam siz mat kasa alın bir cuh serisi vardı o bayağı sağlam bir seriydi hatırlarsam yazıcagim da mat alın ya da Slim alın. Bunların ısınma problemi var mı onlarida kontrol edin bir oyuna girin en fazla 30 dakika oynayın o zaman fan sesi ve normalin ustunden sıcak olduğunu anlarsanız almayın en fazla 60 derece gibi olmalı oyunlarda.

Geri
Yukarı