Çözüldü PS4 Fortnite desteği ne zaman bitecek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Komutan_Gamer

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem:Windows 7 Ultimate Ram:8 GB DDR3 İşlemci:intel core i5 4200m Sabit disk:120 GB SSD + 1. Ekran kartı:Intel HD grafikleri 4600

2.ekran kartı:Nvidia Gt 740m
PS4 konsolumda Fortnite oynuyorum artık bazı oyunlar PS4 için çıkmıyor. Peki PS4 için Fortnite desteği ne zaman bitecek tahminen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen hiçbir zaman kesilmez, zaten var olan bir oyun neden kütüphaneden kaldırılıp oyuncu kaybetsin ki? Oyunların da büyük bir kısmı çıkıyor zaten neden böyle bir endişeye kapıldınız anlayamadım. Çıkmayan oyunların sayısı iki elin parmaklarını geçmez, muhtemelen çıkmayan oyunlar da bütçe yetersizliği sebebiyle çıkmıyordur.
Yani daha 4 5 yıl garanti değil mi?

Bunun garantisini Epic Games ve Sony'de veremez muhtemelen yarın ne olacağını bile kim bilebilir ki? Ama endişeye kapılmanızı gerektirecek bir durum yok içiniz rahat olsun epey uzun bir süre oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Grafik güncellemesi gelirse kaldırır mı PS4 peki.

Yani Fortnite grafik güncelliyor ve oyun güncelleniyor PS4 kaldırmazsa oyunu PS3'teki GTA Online gibi yapmazlar yani değil mi?

Ne grafik güncellemesi yapacaklar PS4'ün gücü belli PS3 de ki GTA Online sadece PS3 için değil Xbox 360 için de kesildi PS'e özel bir durum yok yani yedinci jenerasyon konsollara verdiği destek bitti Rockstar'ın. Fazla bile destek verdiler. Yedinci jenerasyon konsollara. Daha PS4 için oyun güncellemeleri gelir 4-5 yılı var. Hemen kesmezler kafana takma yani bak keyfine.

biraz geç bir cevap ama ps3 için birçok oyun bu şekilde kapandı yani eğer sony ps5 satışlarında düşüş görürse fortnite ı ve birçok tutan oyunun desteğini çekebilir bende ps3 var insanlar ps4 veya 5 alsın diye gta online kapandı.

biraz geç bir cevap ama ps3 için birçok oyun bu şekilde kapandı yani eğer sony ps5 satışlarında düşüş görürse fortnite ı ve birçok tutan oyunun desteğini çekebilir bende ps3 var insanlar ps4 veya 5 alsın diye gta online kapandı.
Sağolun hocam yinede umarım ps5 satılır o zaman.

Hayır 5 yıldanda fazla sürer Online desteği halen PS3 de bile varken PS4 de bu kadar erken kesmezler.

Ben kesilecek demedim ki PS 5 satışlarında düşüşün nedeni Fortnite olursa keserler dedim

Hayır 5 yıldanda fazla sürer Online desteği halen PS3 de bile varken PS4 de bu kadar erken kesmezler.
Ayrıca Online oyunların desteklerini yavaş yavaş kesiyorlar ps3 te cs go yu fln kaldırdılar

Yeni konular

Geri
Yukarı