PS4 FPS düşüşleri

mexantun

Centipat
Merhaba arkadaşlar. benim PS4'üm çok fazla ses çıkarıyordu. ben de içini açıp fan bloğunu temizledim ses bayağı bir kesildi ama termal macun denen bir şey yoktu işlemcinin üstünde.

Not: PS4 cuh 1001a ve 2013 de aldım.

God of War da ve Red Dead Redemption 2 de ses var ve FPS düşüşleri var Red Dead Redemption 2 de sadece kalabalık yerlerde FPS düşüyor yani insanların çok olduğu şehirlerde vs. God of War da ilk baldur bossunda düştü ve ara sahnelerde çatışmalarda vs. düşüyor düşüyor derken akıcılık yok God of War da 30 FPS olmadığı belli Red Dead Redemption 2 de dediğim yerlerde oyun bariz kasıyor FPS'i arttırmak için termal macun mu değiştirmem lazım değiştireceksem termal pad de değiştirmeli miyim cevap verirseniz çok mutlu olurum iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk jenerasyon olmasından dolayı sorunlar olabiliyor. Termal macun mutlaka değişmelisin 2013'ten buraya kadar çok yıl geçti o yüzden kasar mutlaka. Değiştirirsen stabil olacaktır.

8 yıl olmuş alalı gayet normal ömrünü tamamlıyor yavaş yavaş. Arkadaşımda PS4 Slim var RDR 2 veya başka oyunlarda hiçbir şekilde FPS düşmesi yok. Temel macun sürmeni öneririm.

Geri
Yukarı