PS4 Genshin Impact kaplama ve dünyanın geç yüklenmesi

Uğur çelik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 de Genshin Impact oynuyorum oyunda bir yerden bir yere hızlı seyahat yaparken veya bina içine dışına girince yükelem ekranı geliyor yükleme ekranı çok uzun sürüyor üstüne de yükleme bittikten sonra etraftaki kaplamalar karakterler sesler çok geç geliyor bunun sorunu HDD mi SSD alırsam düzelir mi?

Arkadaşlar PS4 de Genshin Impact oynuyorum oyunda bir yerden bir yere hızlı seyahat yaparken veya bina içine dışına girince yükelem ekranı geliyor yükleme ekranı çok uzun sürüyor üstüne de yükleme bittikten sonra etraftaki kaplamalar karakterler sesler çok geç geliyor bunun sorunu HDD mi SSD alırsam düzelir mi?

Cihaz 8 yıllık kasması normal.

Fat model oldukça eski, açabildiğine şükretmek lazım. Slim olsa daha az zorlanırdı daha yeni ve 60 kare destekliyor SSD olarak da bir tık daha iyi her konuda.

Slim'le fat ın arasında fark yok SSD de yok.

Slim'le fat ın arasında fark yok SSD de yok.
SSD konusunda fark olmayabilir ama 30 ve 60 fps olarak fark var wi-fi ac performansı etkilemez belki ama daha güncel ve geçerli bir cihaz olduğu kesin.

Ghost of Tsushima God of War gibi oyunlarda hiç sorun yaşamadım.
Çünkü bu oyunlar PS Exclusive olarak çıktı. Playstation için çok uyumlu bir şekilde üretildiler. God of War PC'de çok iyi bir sistem isterken Playstation tarafında ikinci eli 4-5K olan bir cihazla oynanabiliyor. Uzun lafın kısası olay optimizasyon. Genshin Impact'da böyle bir şey yok ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı