PS4 GTA 5 Kasıyor

Bildiğim kadarıyla zaten Gta 5 30 fps ile çalışıyor.45 fps den aşağısı da zaten kasıyor yani gecikme var benim gözümde.Ondan dolayı bende oynadım bazı yerlerde 660 tl lik monitörlerde bile kasma var.Bu aralar Rockstar havalandı.İlerde kafalarına eserse yeni yamayla düzeltirler herhalde şuan PC'de büyük vurgun yapmak için optimizasyon vs. uğraşıyorlardır.Hiç servise gidipte kendini yorma derim.

@Gensoru Aynen öyle Rockstar oturup konsol için uğraşmaz herhalde o kadar satış yaptı. Pc ile de tekrar parayı kıracak. Oyunda kasmadan çok lag sorunu var hani input lagı yüksek bi tvde falan oyun oynayınca bastıklarını geç algılar ya. Oyunun kendisinde bu sıkıntı var ve gerçekten oyunu oynanamaz hale getiriyor çok kötü, youtubeda buna dair videolar da var.

@TurgutBerk aynen abi adamların umrunda mı ki ? Adamlar aldı parayı bi köşeye geçti uslu uslu.Doyurduk adamları bitti.Yani sen üstüne alınma ps4 tekinin genel sorunu o.

Ben ps3'te GTA 5 oynadım hiç bir kasmayla karşılaşmadım. Bende de ps4 var ve ps4' e GTA5 alacaktım ama bu konuyu görene kadar. Neden ps3'te kasmazken ps4'de kasıyor anlamadım.

@Silinen üye 1. olarak Gta 5 hiçbir platformda yoktu ve bu yüzden köpek gibi optimizasyon yaptılar.Adamlar 2 günde 800 milyon $ kazandılar.2. olarak Ps4 yeni jenerasyon fps modu vs. var zaten biliyosundur.İlerki zamanlarda yamalarla hallederler inşallah diyelim.Pc oyuncusuysan ps4'te Gta 5 30 fps e tabi tutuluyor.

@Gensoru Aynen öyle, ilk başta uğraştılar ki tüketicinin gözüne girdiler. Ondan sonra yeni jenerasyona direk port ettiler ondan dolayı bunlar hep. İleride eğer işlerine gelirse yama ile düzeltirler ama eseceğini sanmıyorum. PCye çıktıktan sonra artık DLC ile doldururlar ortalığı sorunları çözmek yerine.

Ben ps3'te GTA 5 oynadım hiç bir kasmayla karşılaşmadım. Bende de ps4 var ve ps4' e GTA5 alacaktım ama bu konuyu görene kadar. Neden ps3'te kasmazken ps4'de kasıyor anlamadım.
Eğer ps3te bitirdiysen hiç bulaşma derim. Daha iyi grafik ve fps moduna kanıpta tekrar paranı harcama bence. Oyunda yenilik var ama neredeyse tamamen görsel. İçerik olarak bi' peyote bitkisi falan konmuş. Yeni yan görevler falan bekliyordum ama eski nesilin tıpatıp aynısı. Online'ı için alınır alınırsa.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı