PS4 güç tuşu içine girmiş gibi görünüyor

bariserkul54

Zeptopat
Daha fazla  
PS4 güç tuşum içine az da olsa içine göçtü gibi görünüyor eskiden az basınca açılırken şimdi daha fazla bastırmam gerekiyor. Nasıl düzelir ya da normal bir şey de ben mi büyütüyorum? Takıntılı mı davranıyorum acaba? Önceden de mi böyleydi ki PS4 Slim'i olanlar güç tuşuna hafifçe basıp video atabilir mi? Kusura bakmayın biraz garip olabilir ama içimin rahatlamasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf atın isterseniz. Öyle bir bakalım bir de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
merhaba bakın lütfen şu videodaki gibi bastırmak gerekiyor eskiden böyle değildi hatırlıyorum ve Sony garantim var acaba bana yardımcı olurlar mı dersiniz sanırım tuşun içindeki yay oynadı biraz ama kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum bu tuşu basmamız için yapmıyorlar mı değil mi?

Size öyle geliyordur muhtemelen, kontrol cihazından PS tuşuna basarak da açabilirsiniz cihazı bu arada.

Yok, biliyorum ama atıyorum seneye PS5 almak istedim diyelim satarken değerinin düşmesini istemiyorum ya da ileride kalıcı bir problem olmasını istemiyorum yok keşke bana öyle gelse internette uzunca bir araştırma yaptım topu topu 2 kişi gördüm böyle olan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
merhaba bakın lütfen şu videodaki gibi bastırmak gerekiyor eskiden böyle değildi hatırlıyorum ve Sony garantim var acaba bana yardımcı olurlar mı dersiniz sanırım tuşun içindeki yay oynadı biraz ama kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum bu tuşu basmamız için yapmıyorlar mı değil mi?.
video gönderdim hem kullanılmıyor galiba hem de sanırım benim sorunuma pek benzemiyor yanlış gördüm ama redditte bir kullanıcının hatasına benzer benim ki gibi

Son düzenleme:
En iyisi garantiye götürmek. Kendiniz düzeltmeye çalışırsanız değeri iyice düşebilir.

Onlar resmi tamirci oldukları için arkada bir bant var hiç açılmadığına dair acaba ondan tekrar takıyorlar mı sonuçta resmi değil mi yine de değeri düşmez mi takmazsalar ve para ödemem umarım ve ben bu sorunu yaşayan 1 kişi falan gördüm yenisini yollama gibi bir şey demiş farklı PS4 sorunlarından birine acaba öyle bir şey olabilir mi hem kullanıcı hatası değil diye düşünüyorum hem de nadir bir problem.

Onlar resmi tamirci oldukları için arkada bir bant var hiç açılmadığına dair acaba ondan tekrar takıyorlar mı sonuçta resmi değil mi yine de değeri düşmez mi takmazsalar ve para ödemem umarım ve ben bu sorunu yaşayan 1 kişi falan gördüm yenisini yollama gibi bir şey demiş farklı PS4 sorunlarından birine acaba öyle bir şey olabilir mi hem kullanıcı hatası değil diye düşünüyorum hem de nadir bir problem.
O garanti bandını yapıştırmaları lazım diye biliyorum. Sonuçta ps yetkili servisi bakacak.

1 kişi falan gördüm yenisini yollama gibi bir şey demiş farklı PS4 sorunlarından birine *farklı biri

O garanti bandını yapıştırmaları lazım diye biliyorum. Sonuçta ps yetkili servisi bakacak.
Acaba bildiğiniz bir PS yetkili servisi var mı?

Bilmiyorum ama bulunduğunuz yerde araştırmaya çalışın internetten. Bulursunuz.

Arıyorum sanırım yaşadığım şehirde yok sağ olun yardımınız için bu arada acaba bu bir tahmin miydi yoksa bir yerden mi duydunuz "
O garanti bandını yapıştırmaları lazım diye biliyorum. Sonuçta PS yetkili servisi bakacak."

Yeni konular

Geri
Yukarı