PS4 Hakkında Sorular

1- Bende Haziran 2018de aldım fakat pişmanım god of War oyunum vardı. Bazen ciddi fps düşüşleri yaşıyordum

2- Ps4 Slim modeline sahibim 1080p 30 fps veriyor çoğu oyunda. Fifa 19da örneğin 60 fps veriyor.

3- Ben korsan oyun yüklemesi düşündüm. Ama güncel olması bence daha önemli sistemin.

4- Örneğin Xboxta XBOX Game Pass, EA Access gibi sistemler var ve istediğin oyunları oynayabiliyorsun.

Önerim alacaksan XBOX ONE S al fakat 1 ay sonra sanırım disksiz XBOX one s satışa sunulacakmış o 100 dolar daha ucuz olucakmış. Kendi fikrimce keşke almasaydım ps4'ü.
Arkadasin zaten oyun oynadigi bir bilgisayari varmis. Steam indirimleri Gamepass'i aratmaz bence.

Herkes yazmış. Ama kırık ve korsan 8 oyunda kimsenin fikri yok. Bari ben aydınlatayım.

Şuan piyasada "0" ve "kırılabilen" bir PS4 yok. O stoklar bitti. Kafeci ve kırma işlemi yapan tamirciler onlardan yüzlerce alıp stok yaptı. Zaten onlar var piyasada.

Yani sen 0 bir "Kırılabilen" PS4 alamazsın. Yada Pro parası döküp Slim almak zorundasın. Yada 2.el kırık.

Benim 5.05 kırık PS4'üm vardı. 1TB. Aldığımda versiyonu 4.55 idi. Hemen kırma işlemi içi Recep Baltaş'ın kırma videosunu izledim. Uyguladım. Ve o 1TB oyunu doldurdum. Peki elime ne geçti? Koca bir 0.

28 tane oyun attım makinaya. Ama 1 tanesini açıp oynamadım. Last of Us'ı bitirdim. Kardeşim de Uncharted 4'ü bitirdi.

Onun haricinde oyun oynamadım. Oyun oynayacak kadar kuvvetli bir PC de yok. AC; Odysses, GOW 4 de içinde olacak şekilde tüm korsan oyunları çektim. Ama sonuç? 0

Hiçbirini açıp oynamadım. Şuan verseler gene satarım.

İnsanoğlu maymun iştahlıdır. Eğer korsana düşersen bir noktadan sonra oyundan zevk almayacaksın. Sırf indirmek için indirmiş olacaksın. Çünkü oyunu elde etmek için bir çaba sarf etmedin.

Yaşın kaç bilmiyorum ama, ben 20 yaşındayım. Kendi paramı kazanıp orijinal bir kutulu oyun almak ve oynamak çok değişik ve güzel bir his. Onca saat çalışıyorsun ve onun meyvesini alıyorsun. Bu belki ilk defa başıma geldiği için çok heyecanlı oldum ama. Çok güzel.

Aklın varsa al bir Slim PS4. 2.kolda al. Kardeşin yada abinle oynarsınız. Bende PS3 var. 4 kol var. Toplanıp kafamıza göre oynuyoruz.

Şuan 4 DS4 almak 250*4=1000 TL.

1000 lira. Tamam siz 4 kişi olmayabilirsiniz. Ama biz yeğenlerle 4 kişi oluyoruz :).

PS4 oyunu benim zamanımda ucuzdu. Hatta benin konsol sahibi olduğumda PS4 1200 liraydı. Ahahahahahahaa. O zamanlarda 0 PS4 alanlar şuan kâr koyup satıyor.

Neyse. Oyun meselesinde sana şunu söyleyeyim. Bana nispeten orta seviye 2500-3000 lira arasında PC yerine PS4 yeğelirim. PS4 başka birşey. Hatta PS başka birşey.

Ben PS One ile büyüdüm belki o yüzden konsolcuyum ama benim için öyle.

Millet kolla FPS oynayamaz. Ben ise klavye fare ile FPS oynayamıyorum. Hatta bırak FPS'i oyun oynayamıyorum. Klavye benim için işkence. DS4 farklı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı