PS4 hala alınır mı?

Amaç sadece PES FIFA ise Xbox Series S çok daha iyi olur.
Bence amaç sadece pes ve fifa ise ps 4 alınmalı. Çünkü futbol oyunlarının playstationda verdiği zevki xbox vermiyor. Ayrıca alacak olan arkadaş exculivede deneylimlemiş olur. Haaa, bana kalsa sadece fifa ve pes oynayacak olsam ps 3 alırım. 🙂

Bence amaç sadece pes ve fifa ise ps 4 alınmalı. Çünkü futbol oyunlarının playstationda verdiği zevki xbox vermiyor. Ayrıca alacak olan arkadaş exculivede deneylimlemiş olur. Haaa, bana kalsa sadece fifa ve pes oynayacak olsam ps 3 alırım. 🙂
Valla cfw li PS4 olsa diyecem evet yama kurulur Türkçe spiker vs ile keyifli olur ama orjinal cihazda aynı oyunun eski nesil versiyonunu oynamaya gerek yok. Exclusive oynayacak ise zaten alsın dediğim gibi çok güzel exclusiveler var. Ama sırf sadece PES ve FIFA dışında oyun oynamayan tayfa var. PS3 konusuna gelirsek o da kişisel zevke giriyor şahsen eski oyunları ne kadar çok sevsem bile artık 720P oyun oynamak zevk vermiyor şahsen bana.

Çünkü futbol oyunlarının playstationda verdiği zevki xbox vermiyor.
İkisinde de oynamış birisi olarak bence farkı yoktur. Her iki cihazın da kontrolcüsü gayet ergonomik zaten. İki konsolda da zevkli, grafiksel fark yok zaten.
PS4'de FIFA 24 PES 24 gibi oyunlar kasmadan oynanır mı?
Sadece futbol oyunu oynamak için almak istiyorsan hangisi uygunsa onu almanı tavsiye ederim, Xbox One S veya Playstation 4. Yok ben illa Playstation 4 olsun istiyorum ve fiyat sıkıntım da yok diyorsan çek bir tane Playstation 4, hala oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı