PS4 Hâlâ Alınır mı?

Arkadaşlar PS4 hala alınır mı? Almak istediğim model Slim 500GB 3 oyunlu modeli. Fiyatı ise 2499 TL. Sizce şu an almaya değer mi ?

Konuyla alakasız ama sözüm moderatöre. Konunun isminde "hâlâ" yazılmış ve sanırım konu içeriğinde onu "hala" diye düzeltmişsiniz. Doğrusu "hâlâ" olacak. Yani arkadaşın yazdığı doğru. Technopat'ın göreve aldığı moderatörlerin Türkçe bilgilerini dikkate aldığını düşünüyordum...

Yazın başlarında aynı dediğiniz modeli 850 TL'ye almıştım, hemde garantili. Almanızı tavsiye ederim, bilgisayar gibi upgrade vs isteyen bir şey değil, ömürlük bir yatırım gibi. Aldıktan sonra senelerce kullanırsınız.

Ancak ikinci almanızı şiddetle tavsiye ederim, biraz araştırdıktan sonra sıfır kalitesine çok yakın, uygun fiyata ürünler bulabilirsiniz. Sıfıra o kadar para harcamayın.

Büyük ihtimal bu 2499 olanı almaya karar verdim. Babam 2.el almak istemiyor. Kafam'da bir soru kaldı arkadaşlarımla beraber oynamak istiyorum. Sizce sıkar mı 2 3 aya yoksa arkadaşlar falan var diye eğlenceli gelir mi ?

Arkadaşlarla oynamanız daha da zevkli kılar. Hatta bağlanırsınız büyük ihtimal. Bunun dışında single oyunları da PS’de oynamak çok keyiflidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı