PS4 halen alınır mı?

Bir PS4 kadar masrafı yok lafın gelişi 300-500 masrafı var. Her evde en az 82 plazma zaten var. Çaycı ketildan çayda demleyip içiyonuz. Bende extradan kahve makinesı var. Daha ne istiyonuz sevgili Pro Player'lar :D
Hocam valla geçen sene yapılabilir bir şeydi ama şuan böyle şeyler acayip pahalı. İkinci el Xbox One alsan 1000 TL falan ödersin ama bilgisayara iyi grafik ve akış için en az 3000-4000 TL gerekiyor.

Hocam vallahi geçen sene yapılabilir bir şeydi ama şu an böyle şeyler acayip pahalı. İkinci el Xbox One alsan 1000 TL falan ödersin ama bilgisayara iyi grafik ve akış için en az 3000-4000 TL gerekiyor.

Sorma arkadaşımya yeni kasa toplim 3070 ekran kartı koyalım diyorum. 10 bin TL temiz bir bütçe gideri var. Burada işin şakasını yapıyoruz ama cidden Allah herkesin yardımcısı olsun. İstesem hemen alırım. Diyoruz ki 1 gün daha idare edelim. 1 ay daha idare edelim. 1 sene daha götürürmü diyoruz. Almak ve ödemek sorun değil. Rabbim kimseyi utandırmasında. Para her zaman lazım. Hep lazım paran olsa da para lazım nasıl bir hayatsa :D

Şöyle diyeyim, 2014 yılında çıkıp 1300 TL'ye sıfır alınan bir PS4. 2020 yılında en çok beklenen Cyberpunk 2077 oyununu bile kasmadan donmadan güzel grafiklerle açabilecek kadar güçlü bir makinedir ve daha nicelerini. Fakat 2014-2015 yılında en kral sistemi toplasan bile, şimdiki yeni oyunları Cyberpunk gibi mesela çoğunu güzel grafiklerde oynayamaz. Kasma, ısınma, anlık FPS düşüşleri yaşarsın ve fiyat göz önüne alınca şu an 2. el 2000 küsur liraya alınan PS4 6-7 TL'lik oyun makinelerinin çoğundan daha güçlü ve kaliteli oynanış zevki var. O yüzden PS3 bile şu an alınıp keyifle oynanır. :)

PS4 sırf exclusive oyunları için bile alınır. Xbox daha güçlü bir konsol fakat oyunlarının çoğunu zaten PC üzerinde oynayabiliyoruz. Ayrıca PS4'ü şu an satın alsanız 4-5 sene daha götürür rahat bir şekilde. Daha hala PS3 bile götürebiliyor. Exclusive oyun takıntınız yoksa Xbox konsollarına göz gezdirebilirsiniz. Benim tercihim PS4 konsolundan yana oldu.

Ayrıca bence PlayStation'ın PC karşısındaki maddi değeri de var. Nedeni bilinmez hiç piyasa olarak düşmüyor.
N11 kampanyasından 3800 liraya satılan cihaz indirim kuponu ile 3400 liraya düşüyor bu fırsat sizce uygun mu?

Değil normal fiyat. Ama alınmaz. İkinci el tercih edin. 2000 liraya birçok farklı ilan var. Kırmızılı App'de.
Şöyle diyeyim, 2014 yılında çıkıp 1300 TL'ye sıfır alınan bir ps4. 2020 yılında en çok beklenen Cyberpunk 2077 oyununu bile kasmadan donmadan güzel grafiklerle açabilecek kadar güçlü bir makinedir ve daha nicelerini. Fakat 2014-2015 yılında en kral sistemi toplasan bile, şimdiki yeni oyunları Cyberpunk gibi mesela çoğunu güzel grafiklerde oynayamaz. Kasma, ısınma, anlık FPS düşüşleri yaşarsın ve fiyat göz önüne alınca şu an 2. el 2000 küsur liraya alınan PS4 6-7 TL'lik oyun makinelerinin çoğundan daha güçlü ve kaliteli oynanış zevki var. O yüzden PS3 bile şu an alınıp keyifle oynanır. :)

Hocam haklı olduğunuz yerler ağırlıkta ilk önce haksız olduğunuz yerleri söyleyim. 1. Cyberpunk şu an PS4'lerde zorlanıyor diye duymuştum. Doğru olabilir şaşırmam. Ama 2013'lü aletin 2021 oyunu için normal karşılanabilir bir şey. 2. 2015'de en kral sistem 980 Ti'lı bir şey olsa, şu an idare edilebilir bir şey olabilir ama tabii ki konsol her zaman daha cazip fiyatlı oluyor.

Son düzenleme:
Ayrıca bence PlayStation'ın PC karşısındaki maddi değeri de var. Nedeni bilinmez hiç piyasa olarak düşmüyor.

Değil normal fiyat. Ama alınmaz. İkinci el tercih edin. 2000 liraya birçok farklı ilan var. Kırmızılı App'de.

Hocam haklı olduğunuz yerler ağırlıkta ilk önce haksız olduğunuz yerleri söyleyim. 1. Cyberpunk şu an PS4'lerde zorlanıyor diye duymuştum. Doğru olabilir şaşırmam. Ama 2013'lü aletin 2021 oyunu için normal karşılanabilir bir şey. 2. 2015'de en kral sistem 980 Ti'lı bir şey olsa, şu an idare edilebilir bir şey olabilir ama tabii ki konsol her zaman daha cazip fiyatlı oluyor.

Tabii ki. Her iki tarafında artıları eksileri oluyor. Sadece eskiden konsollar daha uygundu o yüzden daha cazipti, bana göre konsol hala mantıklı özellikle Sony interactive entertainment özel oyunları benzersiz bir şey. :)

Tabii ki. Her iki tarafında artıları eksileri oluyor. Sadece eskiden konsollar daha uygundu o yüzden daha cazipti, bana göre konsol hala mantıklı özellikle Sony interactive entertainment özel oyunları benzersiz bir şey. :)

Aynı fikirdeyim hocam. Her ne kadar 3000 lira fazla bir para olsa da. PC'de 3000 lira demek artık sadece ekran kartı oluyor :(

Geri
Yukarı