PS4 hangi sürüm alınmalı?

PS5 bu senenin sonlarına doğru çıkacak bana kalırsa bekleyebilirsen bekle.
PS3 PS4 ilk çıkan sürümler hep sorunlu idi PS5 içinde aynısının olacagını düşünüyorum PS5 ilk bir sene hatta 1.5 sene alınmaz bence aynı zamanda o süre zarfında oyunlarda çoğalmış olur.

Konsollara gelen ek vergilendirmeler geçici süreyle yapılmış olsa bile bence vergilendirme kalktığında da fiyatlarda bir değişiklik olmayacak bunu bir çok kez farklı ürünlerde gördük. Şuanki sıfır PS4 fiyatları alınmaya değmez, PS5 beklemelisiniz.

Hocam fiyatlara bakın ve uçuk fiyatlar. Üstelik yeni oyunlar drop yiyormuş. Ve ömrü az kaldı bence en fazla 2-3 senesi var. Üstelik yeni çıkacak oyunları çok kötü grafikler ile oynarsınız.
ömrü az kalması önemli değil ben önceden çıkan exculisive oyunlar için alıyorum rdr2 god of war marvels spiderman gibi oyunlar için çok konuşuldu ben daha oynaymadım bunlar için alıyorum yani
Konsollara gelen ek vergilendirmeler geçici süreyle yapılmış olsa bile bence vergilendirme kalktığında da fiyatlarda bir değişiklik olmayacak bunu bir çok kez farklı ürünlerde gördük. Şuanki sıfır PS4 fiyatları alınmaya değmez, PS5 beklemelisiniz.
sıfır olmasada olur ikinci elde uygundur benim için dediğimi gibi belirli oyunlar için alıyorum onlar çalıştırsın yeter bildiğiniz ikinci el varsa onuda önerebilirisiniz sıfır olması şart değil

Ömrü az kalması önemli değil ben önceden çıkan exculisive oyunlar için alıyorum RDR2 God of War marvels spiderman gibi oyunlar için çok konuşuldu ben daha oynaymadım bunlar için alıyorum yani.

Sıfır olmasada olur ikinci elde uygundur benim için dediğimi gibi belirli oyunlar için alıyorum onlar çalıştırsın yeter bildiğiniz ikinci el varsa onu da önerebilirisiniz sıfır olması şart değil.

İkinci el uygunsa PS4 Pro alın. PS4 Slim RDR2 oyununda drop yiyor. Diğer exclusive oyunlarda sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı