PS4 hangi sürüm kırılabilir?

Kırılabilir son sürüm 9.00 versiyon ve altıdır.

9.00 versiyonu diğerlerinden ayıran tek fark usb bellek aracılığı ile kırılmasıdır.

Konsolu kırmak illaki korsan oyun oynamak anlamını taşımaz!

Geçen yaz bilgisayarım arızalandı ve yeterli bütçem olmadığı içinde konsoluma Linux kurup bütün yaz kullandım.

Ben konsol tarafında hiçbir zaman dijital oyun almadım. Hep kutulu oyun tercih ettim hem görsel olarak sergilemek hemde tam sahiplik açısından.

Konsolumu kırık olarak kullanmamın sebebi türkçe yama ve oyun modları.

2. el cihazlarda modele bakarak versiyon tahmini yapılamaz. İnternete bağlandığı an son versiyona güncellemesi kaçınılmazdır. (Bağlantı öncesi Sony Serverları bypass edilmelidir)

İster kırık ister orijinal konsol alın fakat incelemeniz gereken en önemli yer konsolun arkasındaki güvenlik bandı. Bunun sayesinde konsolun içinin açılıp açılmadığı öğrenebilirsiniz.

Sonrasında DS4 kontrolcüsünü test edersiniz ve en sonunda HDMI portu ile hafifçe 5-10 saniye oynarsınız cihaz açıkken görüntü gidip geliyorsa şayet cihaz çok yer değiştirmiş port'u ileride arıza yapıcak anlamını taşır.

Kozmetiğe aşırı önem vermiyorsanız konsolun üzerindeki çizikler hiçbir anlam ifade etmez.

Son olarak her uygun ilana bunun sürümü nedir diye sormak her iki taraf içinde tamamen vakit kaybıdır.

Arama kısmına ek olarak ''kırılabilir'' yada ''9.00'' yazarak onların içinden kendi bütçenize en uygun olanı seçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı