Çözüldü PS4 HDMI'da siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba PS4'te yaklaşık 1 kaç ay önce siyah ekran sorunu veriyordu HDMI yüzünden HDMI değiştirerek çözmüştüm. Ama yine de arada sırada 1 saniyelik siyah ekran verip yenden görüntü geliyordu az önce oyun oynarken bir anda gitti ve ekran gelmedi. Sorun PS4'ya da PS4'ün ayarlarında değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle merhaba PS4'te yaklaşık 1 kaç ay önce siyah ekran sorunu veriyordu HDMI yüzünden HDMI değiştirerek çözmüştüm. Ama yine de arada sırada 1 saniyelik siyah ekran verip yenden görüntü geliyordu az önce oyun oynarken bir anda gitti ve ekran gelmedi. Sorun PS4'ya da PS4'ün ayarlarında değil.

PS4 üzerindeki HDMI kablosunu çıkarıp tekrar takar mısın?
İşe yaramaz ise konsolu kapatın güvenli modda açın.

PS4 üzerindeki HDMI kablosunu çıkarıp tekrar takar mısın?
İşe yaramaz ise konsolu kapatın güvenli modda açın.

Çözüm
HDMI'yi çıkarıp 2. girişe taktığımda düzeldi teşekkür ederim.

Rica ederim. Genelde bu tarz sorunların çözümü görüntü kablosunu çıkarıp geri takmak oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı