PS4 hevesim geçiyor

D
PS4 dünyanın en çok satan konsoldu olduğu için Sony desteğini 2-3 sene çekmez bu belki beni mutlu edebilir :D
Daha da üzüyor :D
Biraz ara ver bizden ne istiyorsun ki?
Ailen senin satmana karşı ise PS 5 geçemene de karşı mantıken.
Hayır şimdi ben çok istedim kafalarını yedim nerdeyse o yüzden karşı çıkmaları normal. 5'e geçemem öyle gücüm yok zaten hem PS2-3-4 oynadım hepsinden 1 ayda usandım. Ama PS4'de daha erken usandım.

PC Master Race'e katılırsanız pişman olmazsınız. Oyunlar daha ucuz ve Konsolda yapamadığınız her şeyi yapabiliyorsunuz.

O kadar oyun fazla. Günde 2 saat oyun oyna hevesin geri gelir. Ve harcadığın paraları düşünüp oyna. Ben de günde 10 saat oyun oynasam gamer olma yolundan vazgeçerim. Günde 2 saat oyun hevesimi arttırıyor (yeni başladığım oyunlarda aşırı hevesli oluyorum).

O kadar oyun fazla. Günde 2 saat oyun oyna hevesin geri gelir. Ve harcadığın paraları düşünüp oyna. Ben de günde 10 saat oyun oynasam gamer olma yolundan vazgeçerim. Günde 2 saat oyun hevesimi arttırıyor (yeni başladığım oyunlarda aşırı hevesli oluyorum).
Playstation 5 kırıyor hevesimi. Alamayacağım çünkü. PS4 eskimiş ve çöp olmuş gibime geliyor o da bitiriyor beni.

PlayStation 5 kırıyor hevesimi. Alamayacağım çünkü. PS4 eskimiş ve çöp olmuş gibime geliyor o da bitiriyor beni.

Eskidi, ama hevesle PS2 kullananlar da var. PS5'i alabileceğin zaman düşün. O kadar istemişsin ki onların kafası balon olmuş, PS4 almışlar ama almadan önce düşünseydin. Alabilecek durumdaysan ailenden özür dile PS5 almak istediğini söyle. Büyük ihtimalle almazlar çünkü 8.000 liralık konsolu 1 ayda unutursun. Daha uzun süre kullanacağını söyle ve az az oyun oyna.

Bu konuyu görmek beni hafif korkuttu. Sırf exclusive oyunları için PS4 satın almayı düşünüyorum. Hatta özellikle Last Of Us serisi için PS4 satın almayı düşünüyorum. Sırf Last Of Us Part II gibi bir oyunu bile defalarca bitirebileceğimden eminim nedense.

Bu konuyu görmek beni hafif korkuttu. Sırf exclusive oyunları için PS4 satın almayı düşünüyorum. Hatta özellikle Last Of Us serisi için PS4 satın almayı düşünüyorum. Sırf Last Of Us Part II gibi bir oyunu bile defalarca bitirebileceğimden eminim nedense.
Exclusive için korkmana gerek yok. Ben güncel kalmayacak diye üzülmüştüm. Ama PS3 alanlar olduğu için o hevesim geri geldi Far Cry 4'ü bitirdim çok mükemmeldi :D

Geri
Yukarı