PS4 İçin Hangi Led Tv veya Tv'leri Önerirsiniz ?

The Awesimum

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Antalya
Daha fazla  
PS4 oyunlarının heyecanını,aksiyonunu ve en önemlisi ; muazzam grafiklerini bizlere fazlasıyla yaşatabilecek tavsiye ettiğiniz Led Tv'ler var mı ?

(Bütçe kısıtlaması yok)

Yetkililerimizin de tavsiyelerini alsam fena sayılmaz. (Recep Baltaş)

Son düzenleme:
Bütçe belirtmemişsiniz ve sosyalde benzer bi konuya bakmamışsınız. Baktıktan sonra tavsiyeler sizi tatmin etmezse cevaplayın ben önerimi yaparım.

Bütçe sınırsız arkadaşım,tavsiyen varsa yaz yoksa güle güle.
Peki.
Koltuğa uzanıp mı oynayacaksın yoksa sandalyenin karşısında mı oynayacaksın ona göre önerimi yapayım ?
TV değil monitör almanı öneririm. Çünkü TV'ler IPS panele sahip ve input lag gibi oyuncular için önemli olan değerler tatmin edici düzeyde değil.

Burada kimse size yardım etmek zorunda değil ama sorduğunuza göre demek ki gelecek cevaplara ihtiyacınız var. O yüzden insanları terslemeden önce iki kere düşünün ;)

Burada kimse size yardım etmek zorunda değil ama sorduğunuza göre demek ki gelecek cevaplara ihtiyacınız var. O yüzden insanları terslemeden önce iki kere düşünün ;)

Terslemek ?
Siz olayı çok yanlış anlamışsınız.Benim kimseyi terslediğim falan yok,sadece tavsiye bekliyorum,cevaplarada muhtaç değilim,bir fikri olan yazar ya da yazmaz. ;)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı