PS4 için HDD önerisi

El Quvava

Hectopat
Yer
Ankara
Selam. PS4 icin ek depolama gerekiyor icinde 120 GB SSD var ve 1 oyun bile tum hafizayi somurebiliyor. Internette arastirdim 500 GB tasinabilir hard disk alirsam 500 TL oluyor ama 500 GB 3.5 ve SATA'dan USB'ye cevirici alinca 350 TL oluyor. Hangisini almalıyım? SATA alirsam hiz kaybi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisini almalıyım? SATA alirsam hiz kaybi olur mu?
Sen 500 TL verip taşınabilir olanlardan da alsan USB aracı olacak aynı çeviricide olduğu gibi.

Sana önerim SSD'yi bunla değiş:

Yavaş olur diyeceksin; zaten oyunlar haricideyken oyunun bulunduğu diskin hızına takılacak. Yani fark olmuyor.

2.5 inç 1 TB HDD almanızı öneririm PS 4'teki sistem SSD de dursun siz SATA to USB kablosu ile PS 4'ün USB portuyla HDD'yi bağlarsınız oyunları HDD'ye atarsınız sistem SSD de durur.

2.5 inç 1 TB HDD almanızı öneririm PS 4'teki sistem SSD de dursun siz SATA to USB kablosu ile PS 4'ün USB portuyla HDD'yi bağlarsınız oyunları HDD'ye atarsınız sistem SSD de durur.

Maalesef 1 TB alacak kadar param yok hocam 500 GB zor aliyorum.

Sen 500 TL verip taşınabilir olanlardan da alsan USB aracı olacak aynı çeviricide olduğu gibi.

Sana önerim SSD'yi bununla değiş:

Yavaş olur diyeceksin; zaten oyunlar haricideyken oyunun bulunduğu diskin hızına takılacak. Yani fark olmuyor.

SSD'de 1 2 tane oyun var onlarin hizli acilmasini istedigim icin SSD taktim. Yine de dusunecegim tesekkurler.

Yeni konular

Geri
Yukarı