PS4 için monitör önerisi

M.Aurelius

Decapat
Daha fazla  
Daha çok ps4'te kullanmak için bir monitör almayı düşünüyorum. 24” CRG5 4 ms 144 Hz Full HD HDMI Freesync Kavisli Gaming Monitör Bu monitör acaba gereksiz mi olur ps4 için? Onun yerine 60 hz bir monitör mü bakayım? Ps4'te 144 HZ hızı alamayacak olsam da fiyat olarak uygun geldi. Birçok 60 HZ ile aynı fiyatlarda. Tek özellik HZ değildir tabi ama o zaman bu monitörün aynı fiyattaki 60 HZ monitörlerden eksiği nedir? Ps4 için VA ya da IPS daha iyidir denebilir mi?

Son düzenleme:
Daha çok PS4'te kullanmak için bir monitör almayı düşünüyorum. 24” CRG5 4 ms 144 Hz Full HD HDMI Freesync Kavisli Gaming Monitör bu monitör acaba gereksiz mi olur PS4 için? Onun yerine 60 Hz bir monitör mü bakayım? PS4'te 144 Hz hızı alamayacak olsam da fiyat olarak uygun geldi. Birçok 60 Hz ile aynı fiyatlarda. Tek özellik Hz değildir tabii ama o zaman bu monitörün aynı fiyattaki 60 Hz monitörlerden eksiği nedir? PS4 için VA ya da IPS daha iyidir denebilir mi?

PS4 zaten maksimum 60Hz destekliyor 60Hz bir monitör işini görür.

Daha çok ps4'te kullanmak için bir monitör almayı düşünüyorum. 24” CRG5 4 ms 144 Hz Full HD HDMI Freesync Kavisli Gaming Monitör Bu monitör acaba gereksiz mi olur ps4 için? Onun yerine 60 hz bir monitör mü bakayım? Ps4'te 144 HZ hızı alamayacak olsam da fiyat olarak uygun geldi. Birçok 60 HZ ile aynı fiyatlarda. Tek özellik HZ değildir tabi ama o zaman bu monitörün aynı fiyattaki 60 HZ monitörlerden eksiği nedir? Ps4 için VA ya da IPS daha iyidir denebilir mi?
Ps4 hiçbir zaman 60fpsin üzerine çıkamayacağı için 60-75 hz monitör yetecektir ama monitörü ilerdede kullanacağın için 144 almalısın
Bu model max 2500 e en iyi 144hz+ model

Hdmi versiyonu önemli mi? Benim anladığım Hdmi 2.0 ps4 pro 4k görüntü vermesi için gerekliymiş. Ama alacağım fiyattaki monitörler zaten 4k olmayacak, o zaman HDMI 1.4'te le 2.0 arasında fark olmaz sanırım?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı