PS4 için Monitör Tavsiyesi

PS4 için hangisini tavsiye edersiniz?

• Samsung LS24D330

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

Hugo

Hectopat
Daha fazla  
Bu hafta içinde PS4 aldım. Evde tek TV var ama bu sorun olmaz. İstediğim zaman oynarım diye düşünüyordum ama geçen sürede anladım ki tek TV bize yetmezmiş. Ben de odama bi 24" monitör almaya karar verdim baya da araştırdım ve sonuç olarak bütçeyle de alakalı 2 monitör arasında kaldım. Ben de sizlere danışmaya karar verdim.

1. Seçenek: Asus VS248HR
VS248HR | Monitör | ASUS Türkiye
Asus VS248HR 24" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Oyuncu Led Fiyatı

2. Seçenek: Samsung LS24D330
24" Full HD Gaming Monitor LS24D330HSX | Samsung UK
Samsung LS24D330HSX/UF 24" 1ms (Analog+HDMI) Full HD Oyuncu Fiyatı

Görüşleriniz, fikirleriniz ve hatta varsa bu 2 seçeneğin dışında tavsiyeleriniz 2-3 Nisan gibi bi monitör almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung olan hem daha ucuz hem de güç kaynağı dışarda. Onun dışında farkları yok, bence Samsung alın ama her iki monitörde de hoparlör yok yani ekstra bir hoparlör takmanız gerekir.

Bütçeniz yetiyorsa Asus VG248QE alınabilir. En azından üzerinde kendi 2W hoparlörü de mevcut. Bu monitörden forumda da 2.el olarak garantili ve temiz ilanlar var diye hatırlıyorum. O da değerlendirilebilir.

Aslında bu bütçemi baya aşıyor ama bu konuyu açtıktan sonra Asus VX248H keşfettim şuan aklımda o var forumda ikinci el bakmak aklıma gelmemişti hiç ona bakayım bide teşekkür ederim öneri için

Aslında bu bütçemi baya aşıyor ama bu konuyu açtıktan sonra Asus VX248H keşfettim şuan aklımda o var forumda ikinci el bakmak aklıma gelmemişti hiç ona bakayım bide teşekkür ederim öneri için

Size mesaj atarken aklımda yoktu ama ayırdığım bütçe içerisinde kalacak şekilde farklı bir monitör buldum. Bir aksilik olmazsa yarın satın alıp size önerdiğim ve halen benim de kullandığım Asus VG248QE monitörümü satışa çıkartacağım.

Size mesaj atarken aklımda yoktu ama ayırdığım bütçe içerisinde kalacak şekilde farklı bir monitör buldum. Bir aksilik olmazsa yarın satın alıp size önerdiğim ve halen benim de kullandığım Asus VG248QE monitörümü satışa çıkartacağım.

Ne kadara satmayı düşünüyorsunuz ?

Henüz ikinci el fiyatlarına bakmadım ama 800 TL civarında satarım muhtemelen, yüksek bir fiyat isteyip kenarda bekletmek yerine işe yaramış olsun.

Ya aslında çok mantıklı geldi ama ben ekonomik durumla alakalı hepsiburadadan 9 taksitle almayı planlıyordum zaten farketmişsindir konuya attığım linklerde hep hepsiburada dan

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı