PS4 için savaş oyunu önerisi

berkhan1995

Hectopat
Merhaba arkadaşlar PS4 aldım, bir süre önce Single aklımda olan PS4 özel TR destekli hikaye oyunları bitirdim. Online FPS oyunu istiyordum. PC'den geçtiğim için biraz zorlanıyorum, ama zamanla olacak, şimdi benim istediğim şu öyle PUBG veya Warzone gibi ortada gezip silah toplamak istemiyorum. Eski bir PC CS:GO fanboyu olarak Battlefield 1 ve 5 oyunlarında direkt savaş aksiyon etkileşimi gördüm ve iki oyunu da satın aldım. Hikayelerine başladım. Siz tecrübeli arkadaşlarıma soracağım, bu iki oyundan hangisi bana multiplayerde istediğimi verebilir düz savaş istiyorum bol aksiyon silah geliştirme sağda solda dolanma istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield oyunları birbirine benzer yani teknik olarak 1 ile 5 arasında çok bir fark olmayacaktır. Kötü bir haberim var Battlefield haritaları çok geniş olur. Ben Battlefield 3'de durmadan koşturduğumu bilirim. Eğer bütçen varsa COD almaya çalış. COD'un MP'si tam olarak ''Doğ-Çatış-Öldür-Öl-Doğ'' olarak geçer. Haritaları daha küçüktür Battlefield'a göre.

Her ne kadar Battlefield haritaları büyük olsa da asla Warzone kadar boş kalmayacaksındır. Çatışma olan ''flag''lerde doğmaya çalışırsın sorununun çözülür.

BFV'den başlaman daha mantıklı olabilir, BF1'de geliştikçe silahların da gelişiyordu. BFV'de hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım.

COD oyunu önerisi sorarsan da MW19 derim.

Battlefield oyunları birbirine benzer yani teknik olarak 1 ile 5 arasında çok bir fark olmayacaktır. Kötü bir haberim var Battlefield haritaları çok geniş olur. Ben Battlefield 3'te durmadan koşturduğumu bilirim. Eğer bütçen varsa CoD almaya çalış. CoD'un MP'si tam olarak "doğ-çatış-öldür-öl-doğ" olarak geçer. Haritaları daha küçüktür Battlefield'a göre.

Her ne kadar Battlefield haritaları büyük olsa da asla Warzone kadar boş kalmayacaksındır. Çatışma olan "flag"lerde doğmaya çalışırsın sorununun çözülür.

Bfv'den başlaman daha mantıklı olabilir, BF1'de geliştikçe silahların da gelişiyordu. Bfv'de hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım.

CoD oyunu önerisi sorarsan da MW19 derim.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim Battlefield 1 ve 5 hikaye modlarını bitirdim ikisi de hoşuma gitti fakat 1 biraz daha çok beğendim oynadığım savaş 1. veya 2. dünya savaşı olsun istiyorum o silahlar ve ortam hoşuma gidiyor CoD kısmında WW2 veya Vanguard daha iyi olmaz mı multiplayer olarak?

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim Battlefield 1 ve 5 hikaye modlarını bitirdim ikisi de hoşuma gitti fakat 1 biraz daha çok beğendim oynadığım savaş 1. veya 2. dünya savaşı olsun istiyorum o silahlar ve ortam hoşuma gidiyor CoD kısmında WW2 veya Vanguard daha iyi olmaz mı multiplayer olarak?
Eğer vurmalı koşmalı istiyorsanız WW2 daha iyi olacaktır. Hikaye modunda zaten COD tartışılmaz güzeldir :)

İkisinden birini seçeceksen de BFV :)

Eğer vurmalı koşmalı istiyorsanız WW2 daha iyi olacaktır. Hikaye modunda zaten CoD tartışılmaz güzeldir :)

İkisinden birini seçeceksen de bfv :)

Hocam bende öyle düşündüm şu an Battlefield 1 ve 5 ile devam edeceğim multiplayer modunda indirim kovalayıp Vanguard ve WW2 almayı planlıyorum hem hikayelerini deneyimlerim hem de savaş ortamını bu oyunlar bana göre sanırım modern savaşlar ve yavaş ilerleme ilgimi çekmiyor bunlarda her anını keyifle oynuyorum. Cephede devamlı çatışmak çok hoşuma gidiyor.

Battlefield oyunları birbirine benzer yani teknik olarak 1 ile 5 arasında çok bir fark olmayacaktır. Kötü bir haberim var Battlefield haritaları çok geniş olur. Ben Battlefield 3'de durmadan koşturduğumu bilirim. Eğer bütçen varsa COD almaya çalış. COD'un MP'si tam olarak ''Doğ-Çatış-Öldür-Öl-Doğ'' olarak geçer. Haritaları daha küçüktür Battlefield'a göre.

Her ne kadar Battlefield haritaları büyük olsa da asla Warzone kadar boş kalmayacaksındır. Çatışma olan ''flag''lerde doğmaya çalışırsın sorununun çözülür.

BFV'den başlaman daha mantıklı olabilir, BF1'de geliştikçe silahların da gelişiyordu. BFV'de hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım.

COD oyunu önerisi sorarsan da MW19 derim.
Hocam MW19 mı kaldı eskidi.

Hocam COD VANGUARD alabilirsiniz hazır rankedı da geldi,size ilaç gibi gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı