PS4 için termal macun önerisi

Bir de termal pad gerekli mi?
Hayır.
PS4'ün kendi termal padlerine zarar vermediysen yenisini almaya gerek yok, ama tabi daha kaliteli bir termal pad daha iyi bir sonuç verecektir fakat PS4'ün ana sıkıntısı termal pad olmadığı için gerek yok.

Son düzenleme:
Hayır.
PS4'ün kendi termal padlerine zarar vermediysen yenisini almaya gerek yok, ama tabii daha kaliteli bir termal pad daha iyi bir sonuç verecektir fakat PS4'ün ana sıkıntısı termal pad olmadığı için gerek yok.

Isınma sorunu tamamen termal macunla alakalı değil mi?

Hangi linkten aldınız?
Ayrıca termal macununu değiştireceğin zaman benden yardım isteyebilirsin.

Hepsiburada'dan aldım ama link atamıyorum.

Hangi linkten aldınız?

Termal macunu fanın altına mı sürüyoruz fat kasada.

Hangi linkten aldınız?

Tekrar kaç yıl sonra yenilemem gerekir.

Hangi linkten aldınız?

Bir de PS4 fat kasa Fortnite'da 60 desibel bu kaç civarına düşer.

Hepsiburada'dan aldım ama link atamıyorum.

Güzel, Hepsiburada satılan orijinal, zaten size oradan almanızı önceden önermiştim diye hatırlıyorum.

Hayır, fanın altına sürmeyeceksiniz, işlemcinin üzerine süreceksiniz. Süremeden önce eski termal macunu temizlemeyi unutmayın.

Hangi PS4'e sahiptin? Önceden söylemiştin ama unuttum, hangi PS4'e sahip olduğunu söylersen nasıl yapılacağı ile ilgili bir video atarım.

Hee, Fat kasaya sahipmişsin. Parlak kasa mı yoksa mat kasaya mı sahipsin? Yani PS4'ün soldaki kapağı parlak mı yoksa mat mı?

Arctic MX-4 gayet uzun ömürlü bir macundur, bir de bu PS4'ü ne kadar kullandığınza bağlı, ortalama 2-3-4 sene gibi bir süre dayanacaktır, kullanım yoğunluğunza bağlı olarak değişir.

Güzel, Hepsiburada satılan orijinal, zaten size oradan almanızı önceden önermiştim diye hatırlıyorum.

Hayır, fanın altına sürmeyeceksiniz, işlemcinin üzerine süreceksiniz. Süremeden önce eski termal macunu temizlemeyi unutmayın.

Hangi PS4'e sahiptin? Önceden söylemiştin ama unuttum, hangi PS4'e sahip olduğunu söylersen nasıl yapılacağı ile ilgili bir video atarım.
Hee, fat kasaya sahipmişsin. Parlak kasa mı yoksa mat kasaya mı sahipsin? Yani PS4'ün soldaki kapağı parlak mı yoksa mat mı?

PS4 fat.

Hee, fat kasaya sahipmişsin. Parlak kasa mı yoksa mat kasaya mı sahipsin? Yani PS4'ün soldaki kapağı parlak mı yoksa mat mı?
Arctic MX-4 gayet uzun ömürlü bir macundur, bir de bu PS4'ü ne kadar kullandığınza bağlı, ortalama 2-3-4 sene gibi bir süre dayanacaktır, kullanım yoğunluğunza bağlı olarak değişir.

PS4 fat 1106a.

1106a parlak kasa, size nasıl yapıldığını anlatan bir video atacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte bu video, adam ne diyorsa onu yapın.

Geri
Yukarı