PS4 İçinde BF5 Olan Hesap Satın Alma

Hknn98

Decapat
Arkadaşlar ben geçtiğimiz günlerde oyunbüfem adlı siteden Battlefield 5 siparişi vermiştim. Site oyunu bana CD olarak değil hesap olarak vereceklerini söylediler. Yani 1 hesap verecekler içerisinde de sadece Battlefield 5 olacakmış. Ben de böyle olunca çalıntı olmasından şüphelendim. Sizce ben bu hesabı kullansam Sony tarafından ban ya da herhangi bir engel yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar! OyunBufem.com adına yazıyorum. Aklınızdaki soru işaretlerini ve şüpheleri kaldırmak istiyoruz. Bu bir reklam değildir. Hesap satın almayı tercih etmeyen müşterilerimiz için kutulu oyun satışlarımız da başlamıştır. Stoklarımıza websitemiz üzerinden bakabilirsiniz. Sistemimizde uygun fiyatlı psn hesapları vardır. Bunların pri hakları size verilip tarafımızca garantilidir. Konsolunuzda verdiğimiz hesabı ana hesap yapıp kendi hesabınıza geçip oynayacaksınız. Bu süreçte tüm kayıtlarınız ve kupalarınız(trophy) kendi hesabınıza kaydolmaktadır. Üstelik hesap almayı tercih etmeyen müşterilerimiz için de kutulu oyun satışlarımız başlamıştır. Tüm hesaplarımız 6 ay garantilidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı