PS4 ile FPS oyunu oynamak

Yıllardır bilgisayarda FPS oyunu oynamış birisi olarak gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim; PS4'te gayet rahat bir şekilde çatır çutur FPS oyunu oynanıyor. Tabii ki belli bir alışma süreci var ama alıştıktan sonra gayette rahat oynanıyor hatta sana şöyle söyleyeyim ben PS4'te BFV multi oynarken aim assist desteği olmadan oynuyordum. Aim assist açtığım zaman adam vurmakta zorlanıyordum, nişan desteğinin bir ayarı var adamın üstüne gelince ne kadar yapışsın diye ben o ayarı tutturamadığım için bir türlü nişan desteğini kapamıştım. Nişan desteği olmadan BFV'i yaklaşık 200 saat oynadım(PS4'te oynadığım ilk FPS oyunu BFV'ti).

PS4'de yaklaşık 510 saat çevrimiçi BF1 oynadım, oynadığım süre boyunca hiç sıkılmadım.

Ekran Görüntüsü (1093).png

Mesajlara cevap veremedim kusura bakmayın ceza yemiştim. Okurken oynama isteğim daha da arttı büyük ihtimal alacağım oyunu mesajlarınız için sağ olun.

@ParliaMêrt Yeter ki oynamaya çalış elin zamanla alışıyor. Arada arkadaşımı çağırıyorum film izlemek için çocuk PS4 oynamak istiyor açıyorum oynasın diye 5 dk olmadan "bunla nasıl oynuyorsun imkansız" diyor bana :D, sanıyor ki 5 dk'da eli alışacak.

Peki arkadaşlar bu hile yapanlar nasıl olacak, klavye mouse kullananlar ? hala devam ediyor mu sony tarafı buna birşey yapıyor mu ?

Peki arkadaşlar bu hile yapanlar nasıl olacak, klavye mouse kullananlar ? hala devam ediyor mu sony tarafı buna birşey yapıyor mu ?
Sony kendisi izin veriyor zaten klavye mouse'a :), kendileri lisanslı satılan ürünlerden ücret alıyor. Bazı oyunlar klavye mouse taktığın zaman eğer o oyunun cross-platform özelliği varsa seni PC oyuncuları ile aynı oyuna sokuyor, eğer o oyunun cross özelliği yoksa konsol oyuncuları ile oynuyorsun.

Merhaba,

PS4 üzerinden çok oyun oynayan biri değilim ve FPS türü olarak sadece 1 tane oyun bitirdim. YouTube'da gezinirken yeni CoD oyununun fragmanına rastladım. Açıkcası acayip bir oynama isteği verdi. Soruma gelecek olursak belirttiğim gibi sadece PS4 üzerinde 1 tane FPS oyunu bitirdim, acaba bu oyunu alsam bıkkınlık veya aşırı zorlanma yaşar mıyım?
Fragmanda böyle bir resim var. Galiba oyun Türkiye'de de geçecek.

Eki Görüntüle 649788

O Gamepad'lerle FPS oyunlarını oynamak bana abes geliyor. Klavye mouse alsan belki bir nevi.

Yeni konular

Geri
Yukarı