PS4 ile HDMI to VGA adaptörü kullanmak

• Konuyu başlatan bstg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 444

bstg

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben size şunu soracağım, bende daha önceden USB olarak VGA dönüştürücü vardı ama PS4 monitör için kullandığım ama arada görüntü 2 3 saniye gidip geliyor.
Yani şimdi size şunu soracağım, şimdi şu 2 üründen birini alırsam görüntüde kopma vs olmaz değil mi?
Satıcıya sordum, makineye uygun dedi ve sorun olursa iade edeceğim ama iade ile uğraşmak istemiyorum.
Casper M989a 18.5 inç LED monitöre uygun mudur?

Screenshot_2023-01-31-10-25-46-714_trendyol.com.jpg

Screenshot_2023-01-31-10-24-27-469_trendyol.com.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi siz VGA tipli bir monitöre dönüştürücü yardımıyla PS'ye bağlayacaksınız. VGA to HDMI almışsınız doğal olarak.
Şimdi dönüştürücüler çok kaliteli olmadıkları için kopma yani görüntü gitme sorunu sık duyduğumuz olaylara sebep olurlar. Elinizde ki ürünün durumuna bağlı bu. Size bu sorunu yaşamayacaksın garantisini kimse veremez.

Yani görüntüyü veriyor ama arada 2 saniye gidip geliyor acaba adaptörlü olan da kopma sorunu olmaz mı USB olan da oynama vs mi oluyor da gidip geliyor daha önce kullandınız mı acaba siz ?

Yani görüntüyü veriyor ama arada 2 saniye gidip geliyor acaba adaptörlü olan da kopma sorunu olmaz mı USB olan da oynama vs mi oluyor da gidip geliyor daha önce kullandınız mı acaba siz?

Yıllar önce kullandım. Tabii o zamanlara göre yorum yapmıyorum. Genel konuşuyorum. Olasılıklar belli çünkü. Senin yazdığın sebeplerde olabilir. Bunları senin kontrol etmen lazım. Varsa yeni adaptör ile dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı