PS4 Jailbreak nasıl yapılmalı?

Makaleler
49
Merhaba. PS4 Jailbrak işlemi ile ilgili kafama takılan birkaç soru var, bunlara cevap verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Jailbreak yaparken konsolun banlanma ihtimali var mı? Ya da Jailbreak yaptıktan sonra internete bağlanırsak konsol ban yer mi?
  • Jailbreak uygulanmış bir konsolda orijinal CD ile oyun yükleyebilir miyim?
  • Konsolu fabrika ayarlarına döndürmek Jailbreak işlemini kaldırmak için yeterli mi?
  • Oyun indirme ve Update işlemini detaylı anlatan bir video var mı?

Merhaba. PS4 Jailbrak işlemi ile ilgili kafama takılan birkaç soru var, bunlara cevap verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Jailbreak yaparken konsolun banlanma ihtimali var mı? Ya da Jailbreak yaptıktan sonra internete bağlanırsak konsol ban yer mi?
  • Konsolu fabrika ayarlarına döndürmek Jailbreak işlemini kaldırmak için yeterli mi?
1- Yok.
2- Evet.
3- PS4'ü kapat aç yapınca jailbreak kalkıyor zaten.
4- Var bulunca atayım.

1. En son 9.00 sürümü kırıldığı için ban yeme ihtimaliniz yok.
2. Evet tabiki.
3. 9.00'da konsol kapanıp açılınca jailbreak gidiyor. Tekrar yapmanız gerek 1 dakikalık bir işlem zaten.
4. Belirli siteler var. Oralardan indiriyorum oyunları vs.

Belli başlı Türk siteleri var zaten biliyorsunuzdur, benim anlamadığım şey partlı oyun indirme şekli. İndirme linkine girdiğim zaman 10 tane falan ayrı RAR dosyası oluyor. Bu şekilde nasıl yükleniyor onu anlamadım.
Winrar gibi bir programla tüm dosyaları seçip klasöre çıkart yapıyorsunuz .pkg uzantılı bir dosya çıkıyor USB aracılığıyla yüklüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı