PS4 Kaç Saat Serin Çalışabilir?

Aéda

Decapat
Daha fazla  
1- Maksimum kaç saat serin çalışır?

2- Split screen oyunlar için PS Plus gerekli mi?

3- Oyunları Update yapmadan oynayabilir miyim?

Ne kadar süre serin çalışacağının cevabı çok değişken, Oyunun bindireceği yükten, kullandığın ortama kadar birçok parametre var. Çalışan elektronik her aksam ısı üretir, bu bir sorun değildir. Zaten bu tarz cihazlarda kendini koruma mekanizması var. Zararlı olabilecek seviyelere çıkınca kendini korumaya alarak kapatır.

Diğer sorularının cevaplarını bilmiyorum.

Çok kısa sürede ısınıyor ama açık bir alandaysa ısımasının çok önemi yok ben ısınmadan dolayı hiç sorun yaşamadım.
Split screen dediğinde başka bir ps4 sahibi biriyle oynayacaksan psplus gerekli.
Bazı oyunlar update yapmadan oynanıyor bazıları ısrarla istiyor soruna cevap olarak oynanabilir.

PS4 ünüzün ısınması duvar ile fanlar arasındaki mesafeye bağlıdır. Fanlar ile duvar arasına mesafe koyun yoksa PS4'ünüz çok ısınır.

Zaten exclusive oyunlar için alacağım ancak arada arkadaşlarla aynı konsoldan split screen oynayacağız online oyun oynamayacağım ps plus gerekir mi ?
1- boşta 30 dk yükde 15 dk civarı serin kalır

2-Evet

3-Oynarsınız Sadece online oynıymassınız.
Serin çalışması olarak kastettigim sey aslinda 4-5 saat araliksiz oynarsam sicaklik anormal bir seviyeye cikar mı ?
maksimum 10 dakika serin çalışır. Kişisel tavsiyem update edilmeyen oyunu oynamanın bir amacı yoktur...
Oyunları update edeceğim ancak internet altyapı sorunu oldugu için bazi oyunları update edemeyebilirim sorun cikarir mı ?

Zaten exclusive oyunlar için alacağım ancak arada arkadaşlarla aynı konsoldan split screen oynayacağız online oyun oynamayacağım ps plus gerekir mi ?

Serin çalışması olarak kastettigim sey aslinda 4-5 saat araliksiz oynarsam sicaklik anormal bir seviyeye cikar mı ?

Oyunları update edeceğim ancak internet altyapı sorunu oldugu için bazi oyunları update edemeyebilirim sorun cikarir mı ?

Bu sorularınızın cevabını yazdım yukarıda

Yeni konular

Geri
Yukarı