PS4 kapalı yerde kalırsa bir şey olur mu?

Kartos00

Femtopat
Daha fazla  
PS4'üm televizyon ünitesinde alt tarafta, sadece 4 5 santimlik boş bir yer var onun dışında kapalı. Bir sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'üm televizyon ünitesinde alt tarafta, sadece 4 5 santimlik boş bir yer var onun dışında kapalı. Bir sıkıntı çıkarır mı?

Sorun olacağını sanmıyorum benim PS4'üm de arkası 4 5 santimlik boş bir yerde duruyordu ama ben düzenli olarak cihazın için ve birçok yerini temizliyordum çok eski bir cihaz değilse sorun olacağını sanmıyorum ama yine de temizlemeni tavsiye ederim.

Eğer sıcak havayı arka taraftan tahliye edemez ise haliyle PS4 ısınır gürültü yapar daha ilerisinde lehimleri atar.

Sorun olacağını sanmıyorum benim PS4'üm de arkası 4 5 santimlik boş bir yerde duruyordu ama ben düzenli olarak cihazın için ve birçok yerini temizliyordum çok eski bir cihaz değilse sorun olacağını sanmıyorum ama yine de temizlemeni tavsiye ederim.
Arada hava alması için çıkarıyorum bir o başka bir şey yapmıyorum. Bir de elimi attığımda biraz sıcak oluyor ama el değmeyecek kadar değil normal mi böyle olması
Eğer sıcak havayı arka taraftan tahliye edemez ise haliyle PS4 ısınır gürültü yapar daha ilerisinde lehimleri atar.
Elimi psnin üstüne koyduğumda biraz sıcak oluyor. El değmeyecek kadar değil ama yine de sıcak normal mi ?

Arada hava alması için çıkarıyorum bir o başka bir şey yapmıyorum. Bir de elimi attığımda biraz sıcak oluyor ama el değmeyecek kadar değil normal mi böyle olması.

Elimi PSN'in üstüne koyduğumda biraz sıcak oluyor. El değmeyecek kadar değil ama yine de sıcak normal mi?

Sıkıntı olacağını sanmıyorum arada için açıp temizlersen gürültü yapmaz çok aşırı ısınırsa cihaz kendini korumak için otomatik kapatıyor zaten.

Arada hava alması için çıkarıyorum bir o başka bir şey yapmıyorum. Bir de elimi attığımda biraz sıcak oluyor ama el değmeyecek kadar değil normal mi böyle olması

Elimi PSN'in üstüne koyduğumda biraz sıcak oluyor. El değmeyecek kadar değil ama yine de sıcak normal mi?

Üstüne değil PS4'ün işlemcisinin altına elini koy çok aman aman ısı yok ise sorun yoktur.

Arkadaşlar, kasaya dokunmak ile bir kanıya varılmaz.

PS4 dediğin 3000 liralık makine. Sony kullanım kılavuzuna yazmış, önüne arkasına sağına soluna mesafe bırakın demiş.

Makineyi yapan şirketin dediğini yap. Böyle kapalı yerlere koyma.

Geri
Yukarı