PS4 kırık mı?

SalvaDorasit

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
5100 liraya PS4 yarı mat yarı parlak 500GB versiyon aldım. Ürün tamir görmüş daha önce ve elimde CD olmadığı için test edemedim. PS kafede kullanılmış, PS5'e geçtikleri için 4leri depoya kaldırmışlar. Çalıştırdım bir sorun yok fan sesi falan çok çok az normal seviyede aynı laptop fanı gibi. İçinde pes FIFA vs oyunlar var tıklayınca CD takın diyor. İnternete bağlamayı denemedim. Bu gece deneyeceğim. Kırık mıdır değil midir anlamanın yöntemi var mı?
Sürümü de sanırsam ya 8'le başlıyordu ya da 9'la. Gece daha detaylı bakacağım.

Dosya Ekleri

• 2E7D9A1C-F40D-428D-B777-5188C4D2F740.jpeg
    2E7D9A1C-F40D-428D-B777-5188C4D2F740.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 6AACDDA0-5FC5-4428-971F-E65A597AD311.jpeg
    6AACDDA0-5FC5-4428-971F-E65A597AD311.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 42DB5B51-78F4-474B-8A02-AE292FB55305.jpeg
    42DB5B51-78F4-474B-8A02-AE292FB55305.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıtın arayüzünde bir yerlerde yazıyordu PS3'te eğer multiMAN falan kurdurdularsa. O kadar yüzsüzler yani.

Gece çalıştırdım, o HDMI sallama muhabbetini yaptım görüntü asla bozulmadı. Wi-Fi ile internete bağladım, internete de girebildim. PS4 üzerinden hesap oluşturdum ve mağazayada bağlanabildim. En son da yazılım güncellemesi yaptım ve kapattım.

5100 liraya PS4 yarı mat yarı parlak 500GB versiyon aldım. Ürün tamir görmüş daha önce ve elimde CD olmadığı için test edemedim. PS kafede kullanılmış, PS5'e geçtikleri için 4leri depoya kaldırmışlar. Çalıştırdım bir sorun yok fan sesi falan çok çok az normal seviyede aynı laptop fanı gibi. İçinde pes FIFA vs oyunlar var tıklayınca CD takın diyor. İnternete bağlamayı denemedim. Bu gece deneyeceğim. Kırık mıdır değil midir anlamanın yöntemi var mı?

Sürümünün eski olması biraz şüpheli. 9.50 ve üzeri kırılamıyor. 9.04 ve altıysa kırılabilir. Bir diğer taraftan düşününce de kırık olsaydı CD takın yazmazdı, kilit olurdu oyunlarda sadece. Hen işlemi yapılınca da kilitler açılıyor. Neden tamir gördüğünü söylediler mi? Neden bozulmuş zamanında? Fandan şüpheleniyorsanız The Last of Us 2 gibi ağır oyunlarda denemeniz gerekir.

Gece çalıştırdım, o HDMI sallama muhabbetini yaptım görüntü asla bozulmadı. Wi-Fi ile internete bağladım, internete de girebildim. PS4 üzerinden hesap oluşturdum ve mağazayada bağlanabildim. En son da yazılım güncellemesi yaptım ve kapattım.
Yazılım güncellemesi yaptıysanız bir sorun olmaz. Güzel günlerde kullanın.

Yazılım güncellemesi yaptıysanız bir sorun olmaz. Güzel günlerde kullanın.

Korsanı desteklemiyorum, yine de eğer sürümü düşükse yazılım güncellemesi yapılmasının taraftarı değilim. Kırık PS4ler normalinden biraz daha iyi bir fiyata satılabilir bence. Onu satıp Slim modelini bile alabilir eğer fiyatta anlaşabilirse.

Korsanı desteklemiyorum, yine de eğer sürümü düşükse yazılım güncellemesi yapılmasının taraftarı değilim. Kırık PS4ler normalinden biraz daha iyi bir fiyata satılabilir bence. Onu satıp Slim modelini bile alabilir eğer fiyatta anlaşabilirse.
Ben de değilim ama yapmış artık yapacak bir şey yok. Ama güncelleme yaptığı sürümde tekrar kırma şansı var.

Yazılım güncellemesi yaptığında sorun düzelecektir hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı