PS4 Kırıldı Mı?

Daha önce de kırıldı haberleri duydum ama genel olarak kırılsa bile kendilerine kalıyor. Yayılıp herkes kıramıyor. Kırılmasını beklemek boş hevesten başka bir şey değil.

Forumların asıl amacı konular açıp bilinmeyene cevap aramak değil midir?

Komedyen olmayı düşündüğünüz oldu mu hiç?
PS4 ile ilgili haberi sormak var, "kırıldıysa hemen taktırırım" demek var. Ondan sonra forumun asıl amacı şu bu demeyeceksin. Böyle numaraları kimse yemez. Senin derdin, eğer kırıldıysa, bedava oyun oynayabilmek. Dolayısıyla, davranış şekli yanlış.

Olayın diğer tarafı var.
Korsan oyun oynamak isteyen, milyonlarca kullanıcı PS4 almak zorunda olacağı için.
Sadece, Sony bu işten karlı çıkar.
Tabi oyun firmaları %99 zarar edecektir.
Kırmadan medenice tartışıyorsunuz.
Buna sevindim [emoji106]

Olayın diğer tarafı var.
Korsan oyun oynamak isteyen, milyonlarca kullanıcı PS4 almak zorunda olacağı için.
Sadece, Sony bu işten karlı çıkar.
Tabi oyun firmaları %99 zarar edecektir.
Kırmadan medenice tartışıyorsunuz.
Buna sevindim [emoji106]
Sen Sony sadece PS satıyor sanıyorsun galiba Sony en büyük oyun geliştirici firmadır. E3'e Sony'nin oyunları yön verir. Ayrıca Sony paranın büyük kısmını oyunlardan ve PS plustan kazanır. Kırılırsa PS plusta satmaz. Konsollar kazanç sağlamaz oyunlar ve aylık üyelik sağlar.

Sen Sony sadece PS satıyor sanıyorsun galiba Sony en büyük oyun geliştirici firmadır. E3'e Sony'nin oyunları yön verir. Ayrıca Sony paranın büyük kısmını oyunlardan ve PS plustan kazanır. Kırılırsa PS plusta satmaz. Konsollar kazanç sağlamaz oyunlar ve aylık üyelik sağlar.
Biliyorum, ama PS4 ü satarak daha çok kazanıyor.
Ve bu dediğim, olayın diğer tarafından bakmak için.
Yani her haliükar da kazanmaya devam edecek.
Kaldı ki korsan desteklediğimi beyan etmiyorum.
Bunlar pazarın parçası.
Şuan kırılsa korsan almak için tüm dünya piyasayı süpürebilir.
Bundan yine karlı çıkan SONY olur.

Biliyorum, ama PS4 ü satarak daha çok kazanıyor.
Ve bu dediğim, olayın diğer tarafından bakmak için.
Yani her haliükar da kazanmaya devam edecek.
Kaldı ki korsan desteklediğimi beyan etmiyorum.
Bunlar pazarın parçası.
Şuan kırılsa korsan almak için tüm dünya piyasayı süpürebilir.
Bundan yine karlı çıkan SONY olur.
Hayır, PS4' firmaya iyi para kazandırmıyor. Konsol kazandırmaz hatta yeri gelir konsolu zararına satarlar. Konsol satışı para kazandırmaz, Üyelik sistemi ve oyunlar kazandırır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı